Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok ez a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ez a korkülönbség? F34 L26.

Figyelt kérdés
Neki van 2 gyereke 2 volt élettérstól,nem nagyon jár sehova,mert valamelyik gyerek mindíg nála van.Én viszont még mennék,buliznék-el is megyek hétvégente nélküle,ami őt nem zavarja,csak a gyerekével/gyerekeivel lehessen.Szerintetek működhet hosszú távon?És a 2. exével napi szinten beszélnek,vagy telón,vagy személyesen,meg ő vásárolgat be neki a boltba-én azt mondom nem zavar,de azért bánt,hogy ennyire tartja a kapcsoltatot az ex-ével.

2012. dec. 22. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem részletezem,de higgy nekem hosszú távon nem működik!

Ebben a buliban,te már sose lehetsz az első!

2012. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pedig én rengeteget küzdöttem azért a kapcsolatért.Miattam hagyta el a 2. családját.Az ex meg azóta is írogat,hogy nekik viszonyuk van.De én ezt nem hiszem el,csak azért írja,hogy közénk álljon.És hiába jön olyanokkal,hogy bizonyítani is tudja.Én csak a páromnak hiszek és nem egy ilyen idióta nőnek.
2012. dec. 22. 15:52
 3/5 omba ***** válasza:

Nem a korkülönbség a probléma, ugye?

Egy normális pasinak mindig fontosabb a gyereke, mint bárki más.

Az ex-e meg jó kis nő lehet, ez talán árnyékot vet az emberedre, hogy akadtak ők össze?

2012. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8 év nem sok szerintem, és ha szeretitek egymást, akkor miért ne maradnátok együtt, hogyha mindkettőtöknek jó? :) Am nem vagyok jövőbelátó, szóval ki tudja?

:)

2012. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a munkahelyén,oda jártam kávézni.Aztán úgy .Tudtam hogy van családja,de nem érdekelt,nekem ő kellett és meg is kaptam.Rosszban volt az ex-ével,mindíg veszekedtek,stb.Nálam keresett vigaszt.Bár az ex,mikor egyszer beszélt velem,ezeknek pont az ellenkezőjét állította,meg hogy a Jómod vitte rá a párom,hogy félre lépjen mellette...stb...mondjuk ebben lehet van valami,mert én is kezdek meglátni dolgokat vele kapcsolatban,meg én is kaptam már rajta néhány apró hazugságon.
2012. dec. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!