Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi az egészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az egészséges korkülönbség ha a fiú a fiatalabb?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, a fiú 19. Teljesen odáig vagyok érte :/ azt hiszem nagyon szeretem de félek, mi lenne ebből a korkülönbség miatt, hogy fogadnák a rokonok stb. 3 évvel ezelőtt találkoztunk először azóta is nagyon jóban vagyunk sőt, napi szinten beszélünk, úgy érzem én sem vagyok közömbös számára, tett is már erre utaló jeleket felém. De én nem tudom mit csináljak már nem bírom nagyon rossz így, legszívesebb vele lennék. Reggel felkelek egyből rá gondolok, nagyon gáz vagyok? Szerintetek gáz ez az 5 év? Ti mit tennétek? Köszönöm

2012. dec. 19. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Szellemileg nem vagy 24 éves az fix. Mert, ha az lennél tudnád, hogy ez nem "gáz" (istenem de imádom ezt a jelzőt...). Senkinek semmi köze hozzá kivel érzed jól magad, mindketten felnőttek vagytok (legalábbis korban) és bejöttök egymásnak, mi kell még?

Nincs törvénybe szabva, hogy kizárólag csak a fiú lehet az idősebb.

2012. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire akarod őt, akkor feltétlenül adj egy esélyt a dolognak, mert csak akkor válik el, hogy mennyire vagytok egymáshoz valók, akkor úgyis kiderül, hogy egy "szinten" vagytok-e
2012. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha oda vagy érte,akkor mi a kérdés?Lehet jól kijöttök,lehet nem.Láttam én 25 éves idiótát is,meg 16 éves érettet is mindkét nemből.
2012. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én járnék vele.A rokonok úgy is elfogadnák.
2012. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 év.
2012. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
-2 év
2012. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen összejöttem egy 28 éves nővel, 23 évesen - amikor 30 volt - összeházasodtunk, 3 gyerekünk van ...

Nem a matek számít, hanem egészen más dolgok ...

2012. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukám 3 évvel idősebb apukámnál. Kb talán ennyi idősek lehettek mikor összejöttek. :D
2012. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: 0. Szerintem a férfi legyen az idősebb. De, természetesen, ha szereted, ez nem számít és ne érdekeljen, mit szólnak hozzá a rokonok. Ha szereted a fiút, a rokonok pedig szeretnek téged, akkor minden oké lesz. Sok sikert!
2012. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!