Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez inkább romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez inkább romantikus lenne, vagy zaklató? F/17

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel együtt jártam általánosba. Akkor még elég hülyén viselkedtem, de jóban voltunk, segítőkész voltam vele mindig. Nemrég elhívtam randizni, de nem válaszolt, lehet meg sem kapta a meghívást. Hülyeség lenne vinni neki valami csokit a két ünnep között és megkérdezni tőle személyesen, hogy alakulhat-e valami kettőnk között?

2012. dec. 22. 15:45
 1/4 okoska31 ***** válasza:

ha elsőre az utóbbit csináltad volna, lett volna az igazi...


szerintem még nem késő, és nem lesz most sem zaklató, mert valóban hiheted azt, hogy nem kapta meg - lehet, hogy így is van.

plusz a karácsonyra tudsz hivatkozni...

2012. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Egy Srác Asszem ***** válasza:
most kajak emailban hívtál meg egy lányt első randira ????? Are you kidding me ??? :O amúgy jó ötlet, nem zaklató, csak lehet hogy épp ellesz foglalva a két ünnep között stb stb. de ha egy helyre mentek buliba szilveszterkor mondjuk az jó, de most a 2 ünnep között randizni nem túl nagy ötlet szerintem , főleg nem 1. randinak. de mindenképp kérdezd meg személyesen és ha igent mond majd 2013 ban randiztok :D új év új kapcsolat :D
2012. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vigyél neki semmit, ne félj nem fog megharagudni. És azt se kérdezd meg hogy alakulhat-e valami köztetek.Ha már beleegyezik a találkába, akkor van esélye hogy legyen valami. Az hogy lesz-e, az már azon függ hogy milyen jól fogja magát veled érezni ! :)


18/F

2012. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeritem is csak hívd el, de ne állítsd döntéskényszer elé. Ha egy szinte idegen nekem szegezi a kérdést, hogy alakulhat-e küztünk valami, én akkor sem mondanám hogy igen ha a szívem mélyén tetszene...
2012. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!