Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nem értem a nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem értem a nőket, valaki tud erre magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Röviden: Megismerkedtem neten egy lánnyal. Ő 20, én 22. Elég messze lakunk egymástól 80km(bár ez relatív). Szimpik voltunk egymásnak, találkoztunk, és megbeszéltük h lesz folytatása a dolognak. Ő már aznap este kitette, h kapcsolatban vagyunk, erre pár nap múlva teljes fordulat történt és már nem biztos magában és abban, h jó lenne ez a kapcsolat! Miért lehet ez? :)
2012. dec. 22. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megakar futtatni téged, hogy loholj utána és úgy ugrálj ahogy ő fülyül neked.
2012. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

biztos megjött neki.

várd ki türelmesen a végét, az ilyeneket nem kell komolyan venni (ha egyik pillanatról a másikra történik)

2012. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát nem tudom tényleg mi van, mert úgy jöttünk össze, h mindketten komoly kapcsolatot kerestünk :) sztem várok max 1 hetet, aztán hagyom hogyha nem változik a hozzáállása..
2012. dec. 22. 20:00
 4/13 anonim válasza:

a. hülye b. szivat

nehogy azthidd hogy minden nő ilyen :)

2012. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de én majdnem biztos vagyok benne, hogy megismert valaki mást.
2012. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2012. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez felmerült bennem is.. és lehet h általánosítottam, de nem sok olyan nőt ismerek, aki tudná h mit is akar..
2012. dec. 22. 20:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és általában tökéletesen tisztában vagyok vele mit akarok.


Mondom,szerintem megismert valakit, csak nem akar megbántani vele, hogy ezt így az arcodba löki, inkább megpróbálja kímélni a lelked, és kibújni a dolog alól. Nem is hibáztatom érte, elvégre nem akar ő rosszat, csak az érzéseit képtelen az ember irányítani.

2012. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Éretlen liba még, hiába 20 éves az hogy rögtön kiteszi Fb-re mutatja hogy mennyire külsőséges vagy lehet pozitív megerősítés kell neki nem tudom. Szereintem hanyagold vannak sokkal értelmesebb csinos lányok is.
2012. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként... ha lleülsz vele, olyan prímán ele lehetne vele beszélgetni miért ilyedt be, hogy utána alig várja, hogy újrakezdjétek, csak megijedt. (nő)
2012. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!