Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Playmateee kérdése:

Csajok! Veletek volt már olyan hogy a pasitok és a bátyátok együtt leültek a géphez nőket nézni?! Engem ez egyszerűen kikészít.

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem bátyám kivágná gépestől :)
2012. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
itt is ez kéne.. de lassan én vágom ki őket.mindenestül :)
2012. dec. 8. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Kissé aberált számomra. Nem tudom nálatok ez normális-e de én mereven nem akarom tudni mire/kire izgul a testvérem, közeli ismerősöm a fantáziáikban s ők se nekem. Ez már maradjon intim dolog ha lehet ilyet mondani a virtualitás ezen részére.
2012. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Páromnak és bátyámnak elég más a nőízlése, így ez nem fog soha előfordulni. :D

Mondjuk ő nem is olyan, hogy nőket nézegessen előttem, tudja, hogy rosszul esik, így egymaga elintézi. :D

2012. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Megsértődnék egy hétre. Nézegesse a nőket ahogy akarja, de ne előttem. Olyan, mintha neki nem én lennék a legszebb. És a bátyámmal? Nincs tesóm, de ha lenne kiverni a biztosítékot!
2012. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék azon,hogy ha előttem más nőket nézeget,akkor vajon ha nem vagyok ott,miket csinálhat...
2012. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alpári tuskó a pasid. Jó. hogy nem már a te jelenlétedben nem recskáz a képernyőre...
2012. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz.
2012. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!