Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan megnézem a nőket, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyatej kérdése:

Állandóan megnézem a nőket, a férfiakat kevésbé, ez normális?

Figyelt kérdés
Ha egyedül megyek az utcán, és egy párt látok akkor rá sem nézek a férfira, pedig éppenséggel megtehetném, de a Nők miatt nem teszem!! Van párom, már régóta, és ha vele megyek az utcán, akkor a Nőket kifejezetten, megbámulom, és tényleg ugy érzem magam mint egy pasi aki azt mondja, hogy úúú igen, ez nagyon dögös, és a pasik háttérben maradnak, lehet bebeszélem magamnak, hogy én a pasim szemével látok, és ilyenkor nem is én nézem hanem Ő!!! mi történik velem ilyenkor?

2012. nov. 27. 14:58
1 2
 1/15 analhuzogato ***** válasza:
Leszbikus vagy.
2012. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
100%
vagy benned van ez a versengési ösztön h hozzád képest milyen az a lány mennyivel jobb, vagy van egy kis leszbikus hajlamod,
2012. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem az ő szemével nézed hanem a saját szemeddel. Ha nem időben teszel ellene akkor egyre nehezebb lesz nem vonzódnod a saját nemedhez. Ha sikeresen bebeszélted magadba, hogy a lányok vonzanak akkor sikeresen le is tudod beszélni magad erről. Ha nem akarsz leszbi lenni.
2012. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem lehet tenni!! Vagy leszbikus egy nő, vagy heteró, vagy biszexuális. Az, hogy ez megváltoztatható, kamu.

Kérdező, ha te nézed a nőket, és közben azt mondod magadban: úú ez nagyon dögös, akkor egyértelműen vonzódsz hozzájuk, pláne ha a pasiknál szívesebben nézed őket... Szereted a barátodat? Fantáziáltál már nőkről? Más helyzetben is előkerül ilyesmi?

2012. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De lehet!
2012. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Régen megnéztem a fiúkat és úgy mint ahogy a kérdező. Elleneztem a dolgot és maradtam a lányoknál. Csak a nők vonzanak és utálom a buz*kat. A jó kis pinaszagtól gerjedek be:) Na szóval nekem ne mond, hogy nem lehet, mert lehet!
2012. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De az nem megváltoztatás, hanem megváltozás! Nem elhatároztad, hogy ezentúl nem érdekelnek a pasik, hanem kevésbé, ezért gondolhattad, hogy nem neked való. Olyan létezik, hogy valaki a két nem között ingázik (~Kinsey), de olyan nincs, hogy tegyen ellene!
2012. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi van? Úgy beszélsz rólam mintha ismernél.... bu*i párti vagy ezért logikus, hogy ennyire megmagyarázod. Körülményeket se tudod, de mondod.
2012. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zsazsa92 ***** válasza:

sztem tudat alatt a csajok a zsánereid:)

én is am full úgy vagyok mint te..

2012. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!