Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az hogy 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy 25 évesen alig volt, és nem jön össze mostanában új kapcsolat?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok, régebben sokkal könyebben ment a csajozás, de mostanában egész egyszerűen nem megy. Nem vagyok félénk, oda megyek, le is tudom szólítani, van is randi, csak utána már nem nagyon van érdeklődés. Pedig adok magamra, elkezdtem testépítéssel is foglalkozni. Bulizni is járok, és egyszerűen nem jön össze. Most is van egy lány, aki mást választott helyettem, pedig elvileg engem is szeretett. Nem értem mi a pálya, mit ronthatok el, és miért nehezebb ma, mind mondjuk 5 éve. Már kb azzal is összejönnék aki csaj, csak csaj legyen :D

Szex, szeretkezés az volt bőven, tehát ez nem akadály.



2012. dec. 22. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
sok a ribanc manapság
2012. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Romlott a személyes varázsod :D


De amúgy passz. Lehet rossz csajokat "fogtál ki".

2012. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehol nincs az előírva, hogy minden nőnek te kelljél, te legyél az esete, lehetsz te akármilyen jó, akkor is így van. Most ilyenek kerültek az utadba, akiknek nem kellesz. Regebben egy más közeg lehetett más elvárásokkal fűszerezve. Az új közegben, újabb ideálok korában úgy látszik, kikopni kezdtél a pixisből. Lehet ,hogy a stílusod nem nyerő.

5 évvel ezelőtt más volt a mainstream divat mint ma. LEhet ez fáj nekik.

2012. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egész társadalomra igaz, hogy mostanában a dolgok széthullanak, nemigen jön össze - nem csak párkapcsolat, hanem úgy általában bármi. A rombolás időszaka péntek éjfélig tartott, mostantól kezd újraépülni minden. Próbálkozz újra, hamarosan sikerülni fog!:)
2012. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de velem ugyanez történik 35 éves (jó) csajként:-)
2012. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!