Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
2 éve járunk. Nem rég észrevettem, hogy alig keres, főleg én kezdeményezem a találkozókat. Aztán beszéltem vele erről megmondtam neki, hogy szerintem így nem működhet egy párkapcsolat, ha nem érdeklem, mondja meg és szakítsunk, ha viszont szeret, akkor változtasson a viselkedésén. Akkor változtatott is, többet találkoztunk, többet keresett, többször írt, ha nem voltunk együtt. De most megint úgy érzem, hogy a terhére vagyok. Nem válaszol az üzeneteimre, csak másnap. Régebben minden héten hívott magukhoz, most meg hónapok óta csak nálam találkozunk. És nem akar tőlem elfogadni semmi karácsonyi ajándékot. (de tudom, hogy ő vesz nekem) Egyébként folyton hajtogatja, hogy mennyire fontos vagyok neki, milyen szép vagyok és szexi, de szexelni sem akar mostanában. Szóval azt mondja, hogy kellek neki, de a viselkedése arra utal, hogy sokkal ritkábban kíván velem találkozni/beszélni/szexelni. Mit csináljak? 21/L
2012. dec. 22. 21:11
 1/4 okoska31 ***** válasza:

szakíts, keress mást.

ha tényleg szexinek tartana, le sem vakarhatnád magadról.

én legalább is így viselkedek azzal, akit szeretek (az előző mondatomban a szexre utaltam.)

2012. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy ha én nem keresem, akkor egyből keres. Tehát ha én távolodok, akkor ő közelebb akar kerülni hozzám, de amint én is közelebb próbálok kerülni hozzá, ő eltávolodik. Ezt én nem értem.
2012. dec. 22. 21:14
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát akkor hagyd neki hogy mindig ő keressen/közeledjen. Lehet hogy neki izgatóbb az, ha ő keres.
2012. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kommented után azt tanácsolnám, hogy akkor hagyj neki egy kis teret. Hagyd, hogy ő keressen, ő udvaroljon, ne telepedj rá annyira, ha így ő közeledik. Lehet csak arra vágyik, hogy ő "hódítson". Lépj egy lépéssel hátrébb, és figyeld a reakcióit.
2012. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!