Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom mostanában?

Figyelt kérdés

A barátommal körülbelül egy hónapja alig tudok normálisan beszélni és nagyon megváltozott . Mostanában nagyon visszahúzódó is lett .Próbáltam vele beszélni , hogy mi baja van de azt mondja , hogy minden a legnagyobb rendben van . De látom , hogy valami baja van de nem tudom mi . Körülbelül 2 hónapja nincsen munkája . Igaz nagyon sokat próbálkozik folyton az újságokat nézi és az interneten is munka kereső oldalakat néz . Én nem szoktam vele kötekedni , hogy nincs munkája , úgyhogy tényleg nem tudom , hogy mi baja van .


Szerintetek mitől változott így meg ?


2012. dec. 20. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rájött, hogy kilátástalan az élete (persze nem az, csak ő most így látja), mert olyan munkát nem talált, amit szívesen végzett volna. Most maradtak a kevésbé vonzó lehetőségek.. Nap mint nap azokat pályázni elég lélekölő, saját tapasztalatom szerint..
2012. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy folyton kudarc éri,mert nem talál magának munkát.Nincsen pénze,persze közeleg a karácsony és fogalma sincsen miből vesz ajándékokat,úgy érzi nem jó semmire,és bizonytalannak érzi a jövőjét.Valószínű depressziós lett.Légy megértő és türelmes vele.Valószínű kezd megszállott lenni munkakeresés ügyben,és nagyon szeretne már dolgozni.
2012. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De hiszen leírtad! 2 hónapja nincs munkája. Keresgél, talán írogatja az önéletrajzokat, talán meghallgatásokra jár, talán már néhányszor elutasították. Fel tudja ez őrölni az embert.
2012. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te még nem voltál munkanélküli, ha ilyet írsz. Nem elég nagy baj ez? Mikor én 26 év munkaviszony után munkanélküli lettem, az egész életem összeomlott. Teljesen kilátástalannak láttam az életemet.

Meg tudom érteni a barátodat, adogatja be a pályázatokat, megy egyik interjú után a másikra, aztán egyre jobban összezuhan, egyre kevesebbre tartja magát. (:

2012. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg igen megterhelő ez a munka nélküliség :/ Mindig csak elutasítást kap, így nem érzi magát fontosnak :( lehet ez is benne van. Nem kell senkinek, így azt érzi hogy jelentéktelen Neked is (még ha nem is így van). Próbálj meg mellette állni, akár segíteni is neki a munka keresésben, így legalább meglátja, hogy van akire számíthat :) Mindenesetre kitartást Nektek :)
2012. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hol vannak az "élősködő", meg az ingyenélő, meg a dobd ki, nincs jövőtök és ezekhez hasonlóakat mondogató emberek? Itt egy férfi munkanélküli, hahó!
2012. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Nah és mi van akkor, ha munka nélküli :/ Voltam én is a párom is az, de ettől segítettük és szerettük egymást. ha a kérdező ugyan ebbe kerülne, de a párjának meg lenne munkája akkor dobja ki, mert élősködő :/ Hol ott előtte meg az ő fizetéséből éltek? -.-"
2012. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!