Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a távkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a távkapcsolatot elviselhetőbbé tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, van egy barátom és több, mint 100 km van köztünk. Hétvégente tudunk csak találkozni, mivel mindketten iskolába járunk. Mindennap beszélünk telefonon, legalább 1 órát. Meg lehet szokni ezt a távolságot vagy mindig ennyire fog hiányozni? Esetleg ezzel kapcsolatos tapasztalatot írnátok?:)

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2012. dec. 23. 10:43
 1/2 takacsek válasza:
szia, én 17/f vagyok, és a barátnőmmel köztünk 220km-er van (budaörs-miskolc) igazábol nekünkis nagyon nehéz de elhatároztuk hogy amint befejezi a sulit összeköltözünk. szerintem tiis határozzátok el ezt és valamivel gyorsabban fog tellni az idő. am mi joesetben is csak 2 hetente látjuk egymást. ugyhogy erre és még arra tudsz gondolni hogy őis szeret és emsokára könnyeb lesz nektek :))
2012. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 takacsek válasza:
ja és azt elfelejtettem megirni hogy sajnos ezt nem lehet megszokni. minden találkozáskor egyre nehezebb lesz elengedni. (tapasztalat)
2012. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!