Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van értelme folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van értelme folytatni egy Budapest Sydney távkapcsolatot, ami már egy éve tart?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt ismertem meg a párom itt Magyarországon egyszer találkoztunk csak és nagyon jó volt, de ő kint él és ezért másnap már visszament. Azóta 1 éven át mindent (nemi életet is) kamerán, neten élünk de nem tudom meddig és mi lesz ebből, meddig várjak rá?
2012. nov. 8. 00:27
 1/8 Fülünyúl ***** válasza:
Én már rég kimentem volna hozzá Sydney-be.
2012. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy napra találkoztatok eddig összesen? Bámulatos hol tart már a tudomány. Le vagyok maradva.
2012. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen egyszer egy nap mikor itt volt, és 8 órát töltöttünk együtt
2012. nov. 8. 00:35
 4/8 anonim ***** válasza:

hm... az azért nem kis táv. Anyagiakban sem egyszerű, hogy leugorj hozzá havonta.

Mit vársz ettől, az a kérdés. Beszéltetek arról, hogy ide költözik? Ha tudsz ott munkát találni, akkor javaslom menj ki te hozzá, úgyis mindenki menekül ebből az országból, egy ember ide vagy oda már nem számít...

2012. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos ez a bajom, azt mondja itt sincs nagyon munka stb.
2012. nov. 8. 00:38
 6/8 anonim ***** válasza:

egyébként ugyanebben a helyzetben vagyok, csak kissebb távban mérve és nem okoz akkora problémát a havi találkozás.


Honnan tudod, hogy ez alatt az idő alatt nem "csalt"-e meg? 8 óra édeskevés egy ember kiismeréséhez. sokan azt tartják, hogy a házasság is egy életen át tartó ismerkedés (persze ha nincs válás).

2012. nov. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jézusom.

@Kérdező; Az agyad már tudja mit kéne tenned, mégse teszed. Hallgatnod kéne rá. :]

2012. nov. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aladárkiss ***** válasza:
Őszinte leszek és nem fog tetszeni. Szerintem felejtős ez a kapcsolat ha annak lehet egyáltalán hívni. Egy kapcsolat attól lesz kapcsolat, hogy közösen éltek meg a fizikai világban dolgokat. ( pl.: elmentek egy moziba, beültök valahova, baráti kerti party, stb.)Az, hogy kamerán chateltek nem nevezném kapcsolatnak.
2013. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!