Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párt szeretnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párt szeretnék magamnak találni akkor el kell hogy járjak könyvtárba és ha éppen találok ott egy szimpatikus lányt odamenni hozzá beszélgetni?

Figyelt kérdés

Vagy csak úgy sétálgassak a városban, parkokban, és ha meglátok egy szimpi lányt valahogy kezdeményezzek nála?

Esetleg boltokban próbálkozzak?


Bulikba, koncertekre nem járok, iskolából nem szeretnék...

A netről pedig úgysem fog összejönni mert akikkel eddig ismerkedtem ők nagyon messze laktak..



2012. dec. 23. 14:43
 1/7 kalulu159 ***** válasza:
hány éves is vagy?
2012. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17
2012. dec. 23. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
CBA-ba jó csajok járnak, helyedben ott próbálkoznék!
2012. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kalulu159 ***** válasza:
Hát igy nehezen fogsz találni magadnak lányt...igy kevesebb esély van csajozásra.... hidd el én sem akartam bulikba járni..most meg ck azt várom h péntek legyen..ott nagyon sokk emberrel megismerkedsz...és sok mindenkiről meg tudsz sok mindent....és több csaj is felfog figyelni rád...de ha mégis te a könyvtárat választanád..akkor oda mész hozzá és segitségét kéred valamiben, hogy segitene e neked megkeresni valami könyvet vagy járatos abban a témában vagy mit ajánlana neked ...utána bemutatkozol és megköszonod a segitségét .... vagy dumálgatsz vele..remélem segithettem :)
2012. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kalulu159 ***** válasza:
Bevásárló központban esetleg megkérnél pár csajt hogy segitenének kiválasztani pár cuccot, mert nem igazán vagy jó ebben és ők ugyis értenek ehhez :D és lassan eldumélgattok közben :D előző voltam
2012. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a könyvtár, a park, egy kávézó vagy éppen pizzázó is belefér, az átlagos (nem "plázacica" vagy nagyon bulizós) lányok általában arra felé vannak, de egy szilveszteri bulin is ismerkedhetsz. :)

L/16

2012. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A könyvtár annyira nem jó ötlet, ott célszerű csendben lenni, plusz ha az ember épp mondjuk vizsgára tanulna, inkább zavaró, ha valaki mindenáron beszélgetni akar.
2012. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!