Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kihasználni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kihasználni a tini lányokat, akik olyan sokszor bántottak, átvertek, hazudtak már nekem? Adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés
Kis álszent az összes tini lány, még akiről eleinte úgy látszott, hogy rendes meg aranyos kis tündéra, később arról is megtudtam a magam kárán, hogy egy szörnyeteg jellemre.
2012. dec. 23. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

"Hogyan tudnám kihasználni a tini lányokat"

Istenem hogy te milyen undorító vagy...



ajaj meglehet hogy most jól lepontoznak.DE! én az igazságot mondtam

2012. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tapló-e vagy? :)
2012. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A lányok a rosszak, nem én!! Mindig jó voltam hozzájuk és így hálálták meg, most már ideje bunkózni velük, úgyis arra gerjedenk a kis álszent angyalkák.
2012. dec. 23. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
hazudj nekik, de ne bízz bennük!
2012. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért jó neked, ha kihasználod őket?
2012. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem segítünk abban, hogy hogyan legyél szemét másokkal. Sorry...Van elég szemét a világban így is!:P
2012. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem vered át a lányokat, ők fognak átverni téged. Soha ne bízz bennük, és egy-két menetnél többre ne kelljen egyik se! Ha össze is jössz egy lánnyal, csald nyugodtan fűvel-fával, ő úgyis megteszi előbb-utóbb ugyanezt.
2012. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A lányok a rosszak, nem én!!"

Mit nevezel rossznak, hogy nem tetszettél nekik?


"Mindig jó voltam hozzájuk és így hálálták meg"

A szeretet olyan, hogy adsz és nem kérsz cserébe semmit se.


"most már ideje bunkózni velük, úgyis arra gerjedenk a kis álszent angyalkák."

Te erre képtelen vagy, és ezt te is tudod. Nincs értelme ezen gondolkoznod.

2012. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem minden lány ilyen! Én is ismerek egy csomó mocskos k*rvát de nem minden lány álszent ribanc! Talán sokan megbántottak és ők talán tényleg kis dögök voltak de ez még nem ok arra, hogy olyan legyél mint ők! Legyél te a jobb!

Ne süllyedj le a kis "álszent" r*bik szintjére! Legyél te a határozott és erős férfi akit majd nem mernek megcsalni a kis p*icsák, de ne a bunkó aki kihasználja őket!

Talán most lepontoztok de úgy érzem el kellett mondanom a véleményemet. Remélem végül a számodra legmegfelelőbb döntést fogod hozni és semmit sem bánsz meg.

2012. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én már soha többé nem tudok megbízni egy lányban sem, csak a szex miatt kellenek nekem és aztán dobom is őket, sajnálom, de a lányok tették ezt velem.
2012. dec. 23. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!