Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az alábbi idézet a mai ismerkedésekre? Van aki, még ilyen "szentimentálisa" érzelmekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
"Ahogy egyre inkább megismersz valakit, minden külső tulajdonsága apránként elhalványul. Már nem számít, milyen színű a haja, vagy hogy milyen magas - idővel sokkal inkább a lelkét figyeled, nem a külsejét. Ezért mondják azt, hogy igazán a másik ember belsőjébe szeretünk bele; a külseje után persze vágyakozhatunk, tetszhet nagyon a szeme vagy az izmos hasa, de ezeket csak a szemeddel szereted, nem a szíveddel! Mikor úgy igazán megismersz és megszeretsz valakit, minden külső hiányossága vagy hibája eltűnik. Ez a szeretet lényege a tökéletlenségek mögött meglátni valakiben a szépséget."
2012. dec. 23. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon igaz, idővel csak az számít majd amilyen belülről, de persze ott lesz az a (kulső) tulajdonságai is, amiért először megtetszett.


p.l. Én a szép szemeiért figyeltem fel a barátomra, és bár nagyon imádom azt, hogy milyen belülről, a szemei még mindíg... WOW! *-*

2012. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is szentimentális vagyok :)


Hát nem tudom...azt mondják elsőnek a külsőt látod meg az fog meg a másikban és csak utána jön a belső dolog.

Van ebben az idezetben igazság az biztos. Mondok egy példát bár lehet nem fog segíteni sőt lehet nem is tartozik ide:


A volt páromnak előttem volt vkie akibe eléggé belezúgott. Tudom mit érzett iránta (sajnos)

és őt tökéletesnek látta mindazok ellenére, hogy bár nem igazán tudták beszélni egymással , nem illettek össze és nem volt értékes ember,mégis akart volna többet is ha a csaj engedte volna.

Itt vagyok én, akivel jókat tudott beszélni mindenről, össze is illetünk ( én még mindig ezt vallom) a szivem kitettem érte de még se voltam elég jó neki..jó, azért voltak problémák mint minden párkapcsolatban. engem rossz embernek tartott de azt a masikat nem..

pedig én őszintén elmondtam milyen vagyok és ha már akkor tudta hogy1 ilyen emberrel nem lehet boldog miért kezdett ki velem?


na szóval annyi a lényeg, hogy attól függ te kit tudsz elfogadnimennyire szereted a pároda,elfogadod e a társad úgy ahogy van, és akkor nem számít milyen hibái vannak akár kívül akár belül, neked így is úgyis tökéletes lesz.

2012. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!