Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben? (hosszú történet. )

Figyelt kérdés

Szóval... leszögezném, 14 éves fiú vagyok. Egy évvel ezelőtt megismertem az egyik közösségi oldalon egy lányt, az egyik barátom (messze lakik) által... én ezzel a lánnyal el kezdtem beszélgetni. Beszéltünk mindenről, eleinte minden nap 3-4 órákat, minden titkot, mindent, ami bánt, vagy örömmel lát el, rengetek dolgot. Eleinte nem is érdekelt nagyon, barátként tekintettem rá/ tekintettünk egymásra... Aztán kb. 2-3 hónap után, egy jól kialakított kapcsolat után elvontam tőle a jogot, hogy beszélhessen velem... konkrét okára már nem emlékszem, valami nagyon bántott. 2 hónapig nem beszélgettünk, kb. Aztán... megkerestem újra, valamennyire újra kialakítottuk ezt a kapcsolatot... eltelt jó pár hónap, jött a nyár... mivel olyan messze van, nem tehettem meg, hogy csak egyszer is találkozzak vele. Rádöbbentem, hogy nem olyan lány mint a többi, okos, szép, érettebb mint ami az átlag a mai kortársak körében... Jött egy hozzá közelebb álló, 'modell' fiú, akivel eleinte csak barátok voltak... mesélt róla, de engem már ekkor bántott a dolog, de mivel barátként tekintett rám, ezért valahogy tűrtem... (gondoljátok milyen jó érzés volt, amikor mesélte, hogy milyen jól elvoltak, fára másztak, moziba mentek, stb...)

Egy ideig nem is beszélt erről a fiúról, azt gondoltam, ennek már nincs semmi értelme, tehát nem lett köztük semmi sem (ez június-július környékén történt). Szeptemberben ráírtam a gyerekre(akit utálok, mert akkoriban beleköpött a levesembe, ezt nem szeretném elmesélni) hogy elintézhetne egy gyereket helyettem is, mert bántották a lányt... elképesztő düh volt bennem, hogy nem tudom megvédeni... és a beszélgetés során jött egy általam felfoghatatlan dolog. A lány ezt a díszgalambot nagyon lejáratta előttem, tehát nem állította be valami fényesen... nem is húzom az időt, az arcomba beleröhögve írta le, hogy ő köztük milyen jó viszony van 1-2 hónapja, járnak, és nagyon szerelmesek egymásba (ezek előtt már idegileg ki voltam készülve itthoni okok miatt... most sem jobb a helyzet itthon.) Ekkor valahogy elsötétült előttem minden, csak jópofiztam 1-2 percig, aztán megkérdeztem, hogy miért nem szólt erről... választ kaptam, hogy sajnálja, tudja, hogy milyen rossz lehet nekem, hasonlók.. viszont amikor felvázoltam neki a lehetőséget, hogy hagyjuk egymást békén örökre, akkor csak annyit válaszolt, hogy nem szeretne elveszíteni, mert ilyen embert soha többé, sehol sem fog találni, stb. (én ugyanígy vagyok ezzel, egyszerűen minden nap beszélnem kell vele, a suliban rá gondolok, vagy csak akkor amikor mást csinálok...) Én ezt elnéztem, viszont jöttek sorra a viták, a kapcsolatunk romlott... még mindig nem találkoztam vele, csak most a szünetbe, vagy jövőre tudok, mert Pestre megyek tanulni [ő ott is lakik, én másik megyében, mellesleg apukámtól 30-40km.-re(elvált szülők)], tehát tudok vele sűrűbben találkozni... volt egy olyan nap, amikor őszi szünetben terveztük, hogy elmegyek hozzá... viszont anyukámmal a viszony nagyon rossz volt, utolsó pillanatokban nem engedett el... a lány beígért nekem egy nagy ölelést amikor találkozunk, ennek örültem :\ csak nem teljesedett be a most leírtak miatt... na, nemrég november közepe-vége fele szakított a barátjával, most is beszélgetünk minden nap, de romlott a viszonyunk, nincs miről beszélnünk. Tudom, elcsesztem ezt az egész dolgot, de ilyen idegi állapot alatt annyira meg voltam zavarodva, hogy semmit sem tudtam kezdeni magammal, életemmel... most jön a felvételi, remélem, hogy nem kell tőle, és apámtól messze menni tanulni.

Köszönöm, hogy elolvastad... szóval a kérdésem a következő... szerintetek hogyan fordíthatnám vissza ezt az egészet, hogy olyan jó legyen LEGALÁBB mint amikor megismertem?... nagyon szeretem őt. :\ Válaszokat előre is köszönöm... legyen az akármilyen is.

[ő most 13 éves, ez mellékes, nagyon érett lány.]


2012. dec. 21. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem rosszból mondom, de ilyen idősen szerintem könnyen találhatnál egy hozzád illő lányt a környéken.


Meg ha hónapokig beszélgetsz vele neten, aztán élőben találkozol vala, mit mondasz neki? "Ömm izé... szép volt a szmájli amit küldtél nekem..."

2012. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is áttárgyaltuk milliószor... az egész el van cseszve, hogy itt ismertem meg.. amúgy rengeteget szoktam vele beszélni mikrofonon, de utálom is magam ezek miatt :\
2012. dec. 21. 15:42
 3/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem, nem találok... a környék tele van buta libákkal, akik kidobják mindenüket, nincs rendben a lelkiviláguk, nagyképűek, ha nem fogdosod őket b_zinak vagy titulálva.. eszemet tudom eldobni... imádom ezt a települést, de anonimitásomnak hála nem fogom kikürtölni :\
2012. dec. 21. 15:44
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha nem próbálsz meg a valóságban ismerkedni, akkor a te lelkivilágoddal lesznek gondok.


Ha csak az interneten beszélgetsz a lányokkal, akkor félénk és zárkózott leszel.


"a környék tele van buta libákkal, akik kidobják mindenüket, nincs rendben a lelkiviláguk, nagyképűek, ha nem fogdosod őket b_zinak vagy titulálva"


Sokan örülnének ha lennének a közelbe ilyen lányok. Tapasztalatszerzésre mindenképp.

2012. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hey... én csak azt írtam le, ami ehhez a témához kapcsolódik. Sokan örülnének neki... örülnék is, ha nem jelentenének fel fogdosás miatt, mert itt az megy. Ismerkedésről meg.. nem is állt szándékomban ismerkedni senkivel sem, viszont itt, ezen a helyen még undorom sincs ehhez.. egyszerűen tele van a település romlott emberekkel, nem ismerek olyat, aki jófej lenne, el tudnék vele lenni..
2012. dec. 21. 16:28
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha jövőre Pesten fogsz tanulni, akkor biztos vagyok benne hogy ott megtalálod majd az igazit. Én kb hasonlóképpen voltam mint te.


Ezt a netes beszélgetős kapcsolatot meg szerintem jobb elfelejteni. Csak az idő megy vele fölöslegesen, és csak ideges leszel tőle.

2012. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Válaszod köszönöm, meg is fontolom. :] Akkor ő megy az emléktárba.. :\ Legalábbis szerintem...
2012. dec. 21. 16:42
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is megismertem egy lányt a neten. Nagyon sokat beszélgettünk, webkamoztunk stb...

De aztán rá kellett jönnöm, hogy ennek semmi értelme így.

Barátaim nem voltak, barátnőm sem volt azelőtt, és nagyon depressziós is voltam, ezért is volt nehéz ügy.


Aztán egyetem miatt Pestre kerültem, és varázsütésre rendbejött az életem (kvázi új életet kezdtem).


Remélem neked is rendbe jönnek majd a dolgaid.

2012. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot :)
2012. dec. 21. 16:52
 10/18 anonim válasza:
lehet hogy túl későn írok, de szerintem ne engedd el. a történet alapján elég különleges fiúnak tűnsz, nincs nagyon olyan aki így gondolkodna (főleg lányokról). ha úgy kellett történnie, hogy megismerted, biztosan lesz folytatás is. küzdj érte, mert érdemes! remélem érthető voltam:)
2012. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!