Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapos kapcsolaton 4 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapos kapcsolaton 4 hónap alatt sem tudtam túl tenni magam. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon jó volt vele,imádtam minden pillanatát.Ő szakított azóta nem is láttuk és nem is kerestük egymást.

Minden este ő jár a felembe,folyamatosan bambulok és még mindig csak rá tudok gondolni.


2012. dec. 23. 14:48
 1/5 anonim válasza:
Miert szakitott veled?
2012. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Foglald le magad mással.

Csak ez segít!

2012. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elköltözött Angliába.
2012. dec. 23. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónap nagyon rövid idő. Ennyi idő alatt egy kapcsolat csak "ismerkedés" inkább, mint párkapcsolat. Ha elköltözött és szakított, ideje túl lépned. Foglald le magad. Fiatal lehetsz a szavaidból ítélve. Lesz majd más.
2012. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az 5 hónapos kapcsolatomon másfél év alatt tettem túl magamat...
2012. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!