Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kezdeményezni egy lánynál? Fontos részletek lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy jópáran feltették ezt a kérdést, de egyik se segített semmit. A szituáció annyiból áll hogy a lány teljesen idegen, a létezésemről is alig tud. Egy suliba járunk, mindketten 9.esek vagyunk ő D-s én F-es. A probléma az hogy a lány szerintem messze felettem áll mindennap szórakozás, barátok, teljesen bevan táblázva minden napja, én meg egy átlagos romantikus félkocka vagyok aki nagyon kezdő e téren. :D Az addig oké hogy ismerkedés és elhívom valahova de tanácstalan vagyok hogy milyen indokkal 'ismerjem meg' és ha elhívtam valahova miről beszélgessek vele :S Ha lenne is témánk annyira zavarba lennék egy ő féle tökéletes lány előtt hogy semmi nem jutna eszembe:| Eddig annyira jutottam hogy Ask.fm -re írok neki egy bő levelet amibe leírom hogy mennyire csodálom őt, de az oldalát pont törölte így Facen írnám meg neki úgy hogy tudja ki vagyok. Csak félek a visszautasítástól, meg ha bele is megy hogy ismerkedjünk, mint már írtam nem tudnék témát.

#nő #lány #csaj #kezdeményezés #Nőnél #Felettem #Érjem
2012. dec. 23. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az úgy nem működik, hogy valakit kiszemelnek, és úgy mennek oda hozzá. AZ igaz párok úgy találják meg egymást, hogy előtte nem ismerik egymást, és cak úgy spontán összetalálkoznak valahol. Nem tudom, hogy mondjam el. A mostani barátnőmmel úgy jutottam el addig, hogy most szeretjük eggymást és járunk, hogy előtte azt se tudtam ki, nem figyeltem rá fel, pedi elég nagy tünemény!:) Szóval suliba más által be lettem neki mutatva, és onnantól mindíg mosolyogtunk, és beszéltünk egymással pár sort. Majd addig jutott, hogy egyre többet beszéltünk mindenféle dolgokról, stb...Majd megcsókoltam...nem tudom...szóval csak úgy haladt a dolog magától... Ilyt próbál te is és garantált lesz a dolog! És csakis személyesen ismerkedj! A fenti történet alapján lehet egy ötlet is! Hajrá!:)
2012. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, és sokáig.:D
2012. dec. 24. 02:33
 3/4 anonim válasza:
Ez lehet bántó de olyan, hogy tökéletes lány nem létezik fogadd el ezt a tényt akkor ettől ellazulsz spontánabb leszel de ne menj oda, hogy hé... próbálj mással csak randizni a tapasztalat szerzés céljából ( ha közbe mással jössz össze még boldog is lehetsz). Ne rohanj mindig haza menj el olyan helyekre ahova ő is mehet és ha bajba kerül segíts neki.Remélem tudtam segíteni.
2012. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeségnek fog tűnni amit mondok, de ne csodáld. Nem azt mondom, hogy ne bókolj, de ne te próbálj megfelelni neki. A csajozás alapja, hogy megpróbálod olyannak beállítani a helyzetet, hogy ő próbáljon megfelelni neked. És akkor már nyert ügyed van. Ha csodálod, és tudja, hogy bármikor megszerezhet, akkor el is tesz talonba hidd el. Legyél kicsit titokzatos, ne tudjon mindent rólad. És a legfontosabb, hogy NE ALÁZKODJ MEG ELŐTTE! Te vagy a férfi! Sok sikert, remélem még nem követted el ezt a hibát. Ha meg igen, és így is összejött veled, akkor gratulálok. Sok sikert! :)
2012. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!