Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindenki, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogyha nem veszek tudomást a nőkről, akkor majd jönnek barátnőnek?

Figyelt kérdés

Miért mondja mindenki, hogyha szarok a nők fejére, akkor majd jönnek barátnőnek?

Egyszerűen nem igaz! Oké, legközelebb ha bemegyek egy buliba, elkiáltom magam "minden nő le van szarva!" akkor mind sorbaáll értem? Nem beszélek senkivel, semmi, majd jön, nem? Magyarázza el valaki...


2012. dec. 24. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt már csak azok mondják, akik tanácstalanok.

Egy kapcsolat megalakulásához mind2 félnek tenni kell..

2012. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na ez nem egészen így van...

Életem Szerelmére úgy találtam rá, hogy nem is kerestem. A "nem veszek tudomást" dumát ne úgy értsd, hogy nem szólsz a nőkhöz, hanem hogy nem csajozós dumával mész oda...

2012. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos ez csak akkor működik ha jól nézel ki, ha nem akkor csak szívességet teszel a nőknek azzal hogy leszarod őket
2012. dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jelenlegi barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy két és fél évig küzdöttem érte, mindig mellette voltam, ő persze csak legjobb barátként tekintett rám, de azért végig tudta mik a szándékaim. Aztán besokalltam, azt mondtam na most már elég, többször már nem csinálok magamból hülyét, nem leszek a játékszere, és elegem lett belőle, faceről is letiltottam, látni se akartam többé.

Ezután pontosan 16 nappal összejöttünk, és azóta is boldogok vagyunk együtt.

Ezek után én meg vagyok róla győződve, hogy van igazság a dologban.

2012. dec. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ember jobb szereti az olyat, amit nehezebben ér el, ezt azért tapasztalhatjuk. Ha egy lányra ráfeszülsz, az neki csak "játék", kell a fenének, ha már meg is van. Viszont ha nem törődsz vele, elérhetetlennek tűnsz, vagy legalábbis nehezebben kaphatónak, ami csábítóbbá tesz Téged. De ettől még nem lesz az emberből, púposból fehér herceg. :))

De azért ez nem csak a nőkre irányul, ez általános emberi tulajdonság, a fentiek. Semmi lealacsonyítás, mielőtt félre értené bárki is.

2012. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

valakinél működik, valakinél nem

mivel alapból lesz.rom a pasikat így csak ők jönnek hozzám beszélgetni én sose, ezért ha a pasi is lesz.r és nem kezdeményez, akkor semmi esélye mert nekem nem fog feltűnni vagy úgy érzem nem jövök be neki és akkor nem égetem magam :D

de biztos van olyan csaj aki akkor kezd el teperni ha keresztülnéznek rajta

2012. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert ez az igazság. amúgy meg nem kiabálgatni kell a buliban, hanem úgy kell viselkedni. A lesz@rás nem azt jelenti hogy szóba se állsz velük, hanem hogy nem nyalod a talpukat és nem loholsz folyamatosan a nyomukban.


De ennyi ésszel inkább ne csajozz!

2012. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ostoba hulladék tanács. Én le se szarok magamon kívül senkit, és megnyugodhatsz, soha nem is volt nőm. Lehetett volna,, nyitottak felém azért, de nem foglalkoztam velük. EZt ne úgy értsd, hogy "szia, bassz meg" volt a nyitás szövege felém, csak úgy érdeklődtek irántam, de én nem foglalkoztam velük. Egyszerüen ha nem vagy partner,akkor nem lesz sose senkid. Ha nem közeledsz hozzájuk, akkor ők sem fognak. Néha, ritkán van egykettő aki kezdeményezősebb, azokat nem érdemes elszaljtani,ha tetszik is, de a többsége bamba bírka, elvárják ,hogy a férfi kezdeményezzen ,sajnos ez van. Enm tudsz ezellen a jelenség ellen mit tenni.

De az a duma viszont igaz,hogy ha nem keresel konkrétan, nem is foglalkozól a párkeresés gondolatával, és amikor nem számítasz rá, akkor lesz ott majd valahol egy olyan tündérke, akit neked szánt a sors. Más kérdés, hogy megragadod e a lehetőséget, vagy azt is kihagyva marad az örök magány.

2012. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
újabb ember ki nem érti a lényeget!
2012. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!