Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi aki járni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki járni akar velem. De van 3 gyereke és ráadásul még gyerektartást is fizet. (Ami megcsapolja amúgy is kevés jövedelmét) Hogy mondjam meg neki, hogy ez engem zavar és, hogy változtasson rajta?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 10:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát ha esetleg lemondana róluk akkor más lenne a helyzet. Mert 60000 forintból egyszerüen képtelenség megélni.
2012. dec. 24. 11:32
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
atyaég...te ne szülj gyereket kérlek
2012. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

ÁÁÁÁ KAMU!!!!!!!!!! :)


ilyen hülye nincs :)

2012. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjon le róluk? MONDJON LE????

Pusztán azért az ígéretért, hogy veled TALÁN működhet a dolog?????

Istenem, remélem eszedbe jut ez majd, ha te leszel terhes, komolyan!

Más: Nézz tükörbe: nem hiszem, hogy ronda vagy, de tudod: minden nőnél van jobb nő, szerintem ha keres talál nálad szebbet, aki nem ilyen kegyetlen, 3 gyerektől venné el az apját, csak hogy neki több lé jusson!

De annak örülök, hogy nem vagy anyagias!

2012. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem vagy önző, és nem vennéd el gyerekektől a pénzt, csak hogy neked jobb legyen!

Ja, bocs, tévedtem?

Amúgy Áldott karácsonyt, szerintem ma mondd meg neki, ne kelljen még az ünnepeket is rád pazarolnia!

2012. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Ijj, hagyd ott azt a szerencsétlen pasit és gyereket se szülj soha!
2012. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Tudatlan Kartársnő.


Azzal semmi gond, hogy magadnak akarsz többet. Te bajod.

A férfi gyerekeiről nem tud lemondani. Jogilag semmiképpen, de remélhetőleg erkölcsileg sem.

Gyerektartást mindenképpen fizetnie kell, amennyiben van igazolható jövedelme.

Keress egy pénzes, gyerektelen pasit. Boldog karácsonyt.

2012. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
* A férfi a gyerekeiről nem tud lemondani.
2012. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mekkora önző p.csa vagy. Tudod te mit érez az a gyerek akiről lemond az apja? Ja persze, ez téged nem érdekel.

Undorító.

2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!