Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk FONTOS Miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk FONTOS Miért szeretitek ha a lányok lenyelik?

Figyelt kérdés
ha kiköpi úgy nem jó?

2012. dec. 24. 10:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat örülök h ilyen rendes pasik vannak :) hál istenek én találtam és nagyon kedves és nem is kényszerít az egészre de tudom h szereti így ezért csinálom érte. :) ő is csinálja nekem, de ezt is ő akarta de már én is meg szerettem amikor ő csinálja nekem. már nem vagyok olyan szégyellős előtte.
2012. dec. 24. 11:17
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A látvány fontos! De az az igazi ha látszik egy csajon hogy élvezi és ő szeretné hogy lenyelhesse.
2012. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Izgató, ha a lány lenyeli, mert boldogsággal tölt el minket :) Nehéz ezt megmagyarázni: jó és kész, azt le kell nyelni! :)
2012. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Odaadás, meg hála jele. És csatlakozom, a kiköpés undorító, nem akarok tudni róla akkor se ha tényleg megtörténik. Szal elélvezés után ha hallom ahogy köpi ki a csaj a fürdőben, akkor arra gondolok, inkább vertem volna ki...
2012. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha kiköpöd, az olyan, mintha őt utasítanád vissza. nem undorodhatsz tőle, ez olyan, mintha a pasidtól undorodnál.

Nyeld le, ez a befogadás, és a birtoklás jele!

2012. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Uakkor mostani kapcsolatomban a lány nem szereti, engem meg nem érdekel, megvagyok nélküle..
2012. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Ez baromsag;en nem varom el hogy lenyelje es nem is izgat fel.
2012. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom írták e már, de nálam annyit jelentene,hogy teljesen elfogad, és minden porcikámat a szaromon kívül szeret, és nem undorodik tőle. Ez egy jól eső érzés a faszik számára. Ez a telenyomod a száját geccivel, aztán ő szájhőzogatva kiköpi hozzáállás kicsit olyan, mintha én nyalnám a lukát, utána a már előre odakészített üvegpohárkával meg szájvízzel nekiállnák öblögetni közvetlenül, emrt annyira undorodok a kéjnedvétől. Nem természetes egy kívánaton és szereteten alapuló kapcsolatban. Joggal feltételezném,hogy csak hálából van velem, vagy érdekből, mert a pénz finomabb neki mint a faroktakony, jééé! Ez pedig melyik kannak tetszik? He?!
2012. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
igen igaz
2012. dec. 24. 13:25
 20/23 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok és nekem mimd1, h mit csinál vele. nem értem, h miért jobb ha lenyeli... ha nem akarja, ne csinálja...
2012. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!