Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan bunkók egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan bunkók egyes csajok, hogy irok karácsonyi smst kedveset és vissza sem írnak?

Figyelt kérdés
én fiu létemre is visszairnék nekik ha irnának akkor is ha nem tetszenének és akkor is ha exeim voltak
2012. dec. 24. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
a lányok túl híúak az ilyesmihez... főleg ha az exük voltál, akkor még le is néznek... Amúgy Boldog Karácsonyt :)
2012. dec. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled őket...Ha olyan lennél akiért oda vannak, annak tuti visszaírnának. Ne pazarold rájuk a pénzed.
2012. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igaz,de nök és egy nö kell,hogy gondoskodóbb legyen és több szeretet legyen benne....föleg karácsonykor,
2012. dec. 24. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy azok a lányok mástól is kapnak sms-t és mindre válaszolni némi pénzbe kerül. Na, pont ez, amiből kevés van a legtöbb embernek
2012. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Komolyan ekkora katasztrófaként fogja fel azt valaki, ha a gagyi, sablon SMSére nem válaszolnak?
2012. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem sablon sms, csak ez a baj az ilyennekl mint te,

hogy legalább karácsonykor lenne annyi bennetek,hogy gondoltak a másik emberre is és örömöt szereztek neki

2012. dec. 24. 14:45
 7/10 A kérdező kommentje:
mellesleg most hivtam fel egy exemet,akivel tavaly lett vége és örült,hogy felhivtam és beszélgettünk egy jót,ennyi....néha nem árt kedvesnek lenni azzal is akivel esetleg volt valami rossz korábban
2012. dec. 24. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, nézd rengeteg hozzád hasonló ember él a környezetemben, (megjegyzem nagyon kedvelem őket), de ezen a téren alapvetően rosszul gondolkodnak. Írnak, valami eszméletlen humoros karácsonyi üdvözlést. Én általában visszaírok, hogy "köszönöm, hasonló jókat kívánok neked is." Erre megsértődnek, hogy miért csak ennyit írtam. Fiúkon, lányokon egyaránt tapasztalom ezt. Ha nem írsz, az se jó, ha csak annyit írsz, az se jó. De tőled is megkérdezem: Azért írtál nekik, hogy kellemes ünnepeket kívánj, vagy azért, hogy visszaírjanak?
2012. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért irtam nekik,mert ugy gondolom legalább 1x ilyenkor az évben jusson eszünkbe mindenki aki kedves vagy kedves volt számunkra és ha nem is tudunk neki ajándékot adni személyesen legalébb egy smsben tudassuk,fejezzük ki jókivánságunkat,hiszen ez a szeretet ünnepe,nemde?
2012. dec. 24. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok eleresztve anyagilag, én fb-n válaszoltam a karis sms-ekre. Kivétel nélkül mindenkinek. Nem vártam volna senkitől, hogy erre pénzt költsenek, más se várja tőlem.

Akiknek én írtam előre, szintén Fb-n küldtem üzit.


Ha exről van szó... akkor szerintem azt akarja jelezni, hogy nem akarja tartani veled a kapcsolatot. Ha ezt már atudtodra is adta, akkor felesleges volt elküldened az sms-t. Nem fog válaszolni semmilyen üzidre.

2012. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!