Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond egészen mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond egészen mást idegeneknek a párom, mint ahogy velem viselkedik?

Figyelt kérdés

Párom és én néhány hónapja vagyunk kapcsolatban. Ismerjük egymást már jóideje, de konkrétan az hogy járunk csak néhány hónapja van meg.

Úgy érzem, jó a kapcsolatunk, ezt látom rajta is, ha szóba kerül, ő is ezt mondja.

Figyelmes velem, magához húz és megölel, vacsit készít, hív magával, programot csinál, családi rendezvényre hív, most pedig feldobta az ötletet hogy augusztusban menjünk el egy kisebb nyaralásra kettesben.

Ezzel szemben olyan jutott hozzám vissza(nem rosszindulatú dolog, sajnos igaz...) hogy más nőknek akikkel beszél, azt mondja hogy mi csak úgy megvagyunk, és hamarosan visszatér a szingli élethez, szakítani fog velem és szabadúszó lesz.

Nem értem ezt, mert velem nem érezteti, hogy baj lenne, sőt.. de akkor miért viselkedik így?

Szerintetek miről lehet szó?


2012. jún. 28. 15:27
 1/4 okoska31 ***** válasza:

a többi nőt is hanyatt akarja fektetni, de a hátad mögött - mert a biztos azért kell neki.


mond meg, hogy ezt hallottad. A reakciójából nagyságrendileg leszűrhető, pláne, ha tényleg ismered már egy kicsit, hogy valóban ezt mondta-e, vagy csak aki neked mondta vissza jóindulatból ("") ferdített egy szép nagyot.

2012. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tipikus férfi, nem elég neki egy nő, a többiről sem tud lemondani, hagyd a fenébe és keress jobbat!!
2012. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű te vagy az állandó barátnő, aki mellett "kényelmes" az élet és nem akar veled szakítani, de közben más nőket meg akar dönteni.

Szerintem mindenképp kérdezz rá erre és jó, ha odafigyelsz! Nekem exem csinált ilyet, előbb csak kerülgette a nőket (persze amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy csak poénból...), aztán félre is lépett.

2012. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kiraknám, mint macskát.............
2013. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!