Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a karácsonyi csodában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a karácsonyi csodában?

Figyelt kérdés
Én hiszek, talán Ő is... Írtam neki emailt, mert magányos vagyok. Ha szeret, visszaír és talán átjön...Szurkoltok nekem? :-)
2012. dec. 24. 17:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Te vagy az?
2012. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
írj privátot és akkor megtudod. :-)
2012. dec. 24. 18:02
 23/29 Diavolino44 ***** válasza:

Karácsonyi csoda!


Több mint 2 hónap telt el hogy láttam a kedvesemet még pár nap és újra találkozunk. :):)

2012. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Valahol pontosabban hallottam a közmondást(a remény hal meg utoljára),ez lehetetlenség,a pontos kifejezés az,hogy a remény az utolsó emberrel hal meg.De a csodában hinni,vagy egy felsőbb rendű valamiben,ami majd megoldja a problémáidat helyetted...Ez butaság,na ezzel le is hülyéztem a világ 90%át,aki hisz egy vagy több istenben,mikulásban,fogtündérben stb.De a hit az egy olyan dolog,amiért az emberek ölni is képesek,ezt bizonyítja a sok háború,amit a keresztények,vagy a muzulmánok és még páran vívtak a történelemben.Ezért inkább azt mondom,hogy ne sértegessek mindenkit a világban ,hogy hinni lehet,de azért,amit el akarsz érni,azért tenned is kell hogy biztos úgy legyen.Nem tudom tudtad-e, de a föld 20%a kb aki keresztény és nem biztos hogy nekik van igazuk,szóval nem lehetsz nagyon biztos a csodában,ráadásul egy ember érzelmeit soha nem a csodák változtatták meg ,kvázi manipulálták.De azért lehet hogy össze jön neked csoda ide vagy oda.
2012. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

de kis negatív vagy. vagy realista inkább.

ateista vagyok, ezzel most megleplek, de egy igazi mesehős is, hiszek MAGAMBAN. ezt a hitet senki soha nem veheti el tőlem. :-)

2012. dec. 24. 18:39
 26/29 A kérdező kommentje:

Visszaírt, de nemhiszem, hogy lesz ebből még bármi is.. Ő nem hisz a karácsonyi csodában...

azért köszönöm, hogy itt voltatok. :-)

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek. :-))))

2012. dec. 24. 19:49
 27/29 anonim ***** válasza:
Letíltotta a mailjeidet? Az fasza dolog :)) én nem nagoyn bíznék az ilyesmiben. Karácsonyi szánalomajándék randi valahogy engem nem hozna lázba. Nem kell szánalom szeretet, vagy akar dugni, vagy nem és mehet a fenébe, a krampuszok sheggét nyalja meg akkor az ostoba nő. Én így vagyok vele. Keress másikat, annyi szép van még, és talán akad nem tapló is.
2012. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Hellóka, én vagyok a nő a sztoriban és gőzöd sincs miről van szó.
2012. dec. 24. 21:23
 29/29 anonim ***** válasza:
"Van a csoda... Karácsony csodája. Amire várunk. És ami teljesedik. De ez a csoda nem a színes szalagokkal átkötött dobozokban rejlik. Nem a feldíszített zöld fenyő alatt találod. Ezt a csodát másutt kell keresni, másutt lehet megtalálni. Ez a csoda a kedves szavakban, őszinte, szívből jövő kívánságokban, szerető érzésben érkezik. És kell ennél nagyobb ajándék? A következő háromszázhatvanöt napban ezek kísérnek, ezek adnak erőt. Nem a csomagokban lapuló tárgyak, hanem csakis ezek. Csak ezek... Ez a karácsony csodája."
2012. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!