Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem durva hogy elakar kisérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem durva hogy elakar kisérni melltartót venni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. van egy gyerek aki nagyon bejôn én is neki de csak 30.án fogunk találkozni hogy megbeszéljük a dolgokat :) na , egy barátnômtôl megtudta hogy 30.án elakartam menni venni bugyit,melltartót stb és írta hogy szivesen elkisér, segít kiválasztani. elõszõr mosolyogtam rajta de bele gondoltam hogy mivan ha komolyan gondolja és kajak elakar velem jônni vásárolni és így belegondolva kicsit durva lenne egy olyan fiúval(!) elmenni fehérnemüt nézni aki még nem is a pasim és akkor se... 15 évesen inkább anya kisérjen el ne a jôvõbeli pasim nem? szerintetek?
2012. dec. 24. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
XD egyetértek veled, ez gáz.
2012. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:D Ezt nevezem, minden alkalmat megragad a gyerek. :D

Elképzelem ahogy adogatja neked a bugyikat, hogy szerinte mi állna neked jól. :DDD

2012. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eléggé vicces lenne :D
2012. dec. 24. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj anyukáddal inkább!
2012. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már... Csak poénkodott, így fejezte ki, hogy bejössz neki külsőre.:D Biztos vagyok benne, hogy nem gondolta komolyan, szerintem még ő is ledöbbenne, ha bejelentenéd, hogy na most akkor indultok a fehérnemű boltba...:D
2012. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Poénnak jó, de ha komolyan gondolta, akkor szépen utasítsd el! Én 22 éves vagyok, a jelenlegi párommal régóta együtt vagyunk, vele már elmennék melltartót venni, de egy relative friss kapcsolatban még ennyi idősen sem mennék pasival fehérneműt vásárolni!!
2012. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak viccelt, te jót mosolyogtál a kijelentésen de ennyi.

Teljesen jól gondolod, olyan srác ne kísérgessen fehérneműért, akihez effektív semmi közöd nincsen, főleg ne ennyi idősen.

2012. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!