Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valakinek 27 évesen sem volt még soha párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Pedig nem ronda...Csak egy egyéjszakás szex, meg vagy 3x csókolózás bulikon ismeretlen emberekkel, ez is 19 éves kortól. 5 éve meg semmi...
2012. dec. 24. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Férfi? Király vagy!

Nő? Akkor pókhálós. :Đ

2012. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy lassan ideje lenne elkezdeni komolyan ismerkedni és nem csak a kalandot keresni. Persze csak akkor, ha akarsz családot és nem akarod a következő karácsonyt is egyedül tölteni.
2012. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Első olvasásra elgondolkodtató! De ismerni kellene az okokat is!
2012. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Ha férfi vagy, akkor annyit tudok írni, hogy elnézve a mai nőket- akiknek 98%a vagy ribanc vagy feminista öntudatpics@- ezen nem is csodálkozok.
2012. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok,29 és ugyanez a szitum
2012. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
elözö vagyok,mindig komoly kapcsolatot akartam,de sosem jött össze
2012. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfi az illető, akkor azért, mert mégiscsak ronda. Ha nő, akkor azért, mert túl válogatós.
2012. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

semmit. teljesen normális ember lehet attól még. nem tudom ki találta ki h most ezt furcsának kell tartani vagy vmi.


amúgy a 3x csókolózás könnyelműen, hát nem tudom, az minek. meg az egyéjszakás se értem mire jó. na mindegy

2012. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Ne azért keressetek párkapcsolatot, mert sürget az idő, hanem mert igényetek van rá.
2012. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Borzalmasan nem érdekel kinek miért nincs, azért, mert h*lye hozzá vagy, mert válogat.
2012. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!