Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valakinek 27 évesen sem volt még soha párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Pedig nem ronda...Csak egy egyéjszakás szex, meg vagy 3x csókolózás bulikon ismeretlen emberekkel, ez is 19 éves kortól. 5 éve meg semmi...
2012. dec. 24. 20:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ennek nyilván megvan az oka, és nem kell el-/megítélni az illetőt. Először is az okokat kellene feltérképeznie, rendberaknia belül a dolgait, aztán úgy vágni bele az ismerkedésbe. 27 évesen nem könnyű, az évek múlásával pedig egyre nehezebb lesz. Még nincs veszve az ügy, és pl. sok hasonló korú embernek még ennyi sem jutott (mondjuk nekem sem). Igaz, ez nem azt jelenti, hogy akkor a helyzetedet "átlagosnak"/"normálisnak" kell tekinteni, de minden attól függ, te mit szeretnél. Ez a te magánéleted, ebbe senki nem szólhat bele, és ha jó neked ez az állapot, akkor az a te dolgod, ha meg nem, akkor tegyél ellene valamit.
2012. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9-es igénye az azt hiszem mindenkinek van rá. Olyan férfit én még nem láttam, aki ne szeretne barátnőt magának. Csak azért tenni is kell, mert sok mindenben meg kell változtatnod az életviteled. Hiába van ez a hülyeség ismerkedésnél, hogy a partner ne akarjon megváltoztatni, de MEGKELL.
2012. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nem ő az első, sem az utolsó ember akinek ez a gondja. Egyszer csak megtalálja az igazit!
2012. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerencsésnek nem tartanám az illetőt.:)

De csak azért, mert nekem nagyon fontos a szerelmeskedés és a szerelem.

Viszont azt csak ő tudja, hogy ő ettől mennyire szenved vagy nem. Lehet, hogy valakinek az utolsó dolog a fontossági sorrendjében ez a téma.

2012. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok 28 éves férfi létemre semmi komoly nem történt velem, pedig annyira nem nézek ki szarul egyesek szerint jól öltözök és vicces is vagyok (na ja). Egyébként vagy mindig haver kategóriába kerültem, önkéntelenül is vagy kihasználták a "nagyvonalúságom" a nők, szóval nem jött nagyon össze. Volt olyan csaj pl. akivel sokat beszélgettem, erre ő elkezdett nekem a kis barátjáról beszélni, mivel ez nekem innentől nem pálya én nem fogllakoztam vele, aztán mástól hallottam vissza, hogy nem érti miért nem pályáztam rá! Hát a k*rva anyját ha barátja van akkor vagy ne emlegesse állandóan (pozitív vonatkozásban pláne) vagy ne akarjon félrek*rni, vagy tudja már, hogy mit akar!
2012. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

16-os megkérdezted, mit akar?

A barát amúgy még nem párkapcsolat.

Lehet, hogy félreértetted, hogy egyedülálló-e.

2012. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A barát alatt a pár értendő tehát kapcsolatban volt és komoly volt neki, csak az is szrakozott ilyen szempontból velem, én meg úgy vagyok, hogy aki foglalt azzal nem is foglalkozom egy percig sem, egyrészt nem akarok kib*szni senkivel másrészt velem ne szórakozzon senki, volt, hogy a lány haveromat választotta de azért velem is próbált kapcsolatba kerülni valamilyen szinten én meg leépítettem szépen, nekem a barátság többet ér, erre még szerencsétlen haveromat is átb*szta, szóval annyi rossza tapasztalatom van, hogy ihajj (még sok sztori van amiből könyvet is írhatnék)
2012. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi rossz vélemény nem szűrhető le ebből. (Bár az egy éjszakás kalandokat nem tudom megérteni.)

Egyszerűen nem mindenki talál könnyen magához illő párt, és sajnos nagyon kevés a normális fiatal a mai világban. Normális alatt a hűséges, szeretni tudó embereket értem, ami nagyon ritka mindkét nem esetében. 27L

2012. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18-as, figyelj, ha egy lány valamilyen, és rossz tapasztalatod volt vele, attól a másik lány még egy másik személyiség, ha ugyanazt a jelet is látod rajta, az még egyáltalán nem biztos, hogy ugyanazt fogja csinálni.

Pl. csak azért mert az egyik lány, aki azt megtette, kékszemű volt, a többi kékszeműtől ne várd eleve ugyanazt..:)

1. Ha valakivel nem is közlöd, hogy párnak szeretnéd, akkor miért csudálkozol, hogy nem kalkulál Veled párként?

2. Ha van is barátja, honnan tudod, hogy nem Te tetszettél neki annyira, hogy őt otthagyta volna Érted?

3. Honnan tudod, hogy ő nem olyan lány volt, akinek több kedves kell, és Te is lehettél volna egy kedvese, ha nem is beszéltetek ilyen témákról vele?

2012. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szép gondolatok ezek utolsó, igaz is egyébként de én erre már csak annyit mondok: aki egyszer megégeti magát az fél a tűztől rendesen, engem meg már rendesen megperszeltek a lángok... Én vonzom az ilyen ribizliket pedig hidd el nem a pláza szakkörből válogatok, ilyen a természetem... Mindegy is...
2012. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!