Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nincs egyensúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nincs egyensúlyban a kapcsolatom "ki-mit enged meg magának" téren? (többi lent)

Figyelt kérdés
A párom folyton figyelmeztet, hogy ne öltözzek kihívóan (= ne vegyek fel szoknyát), ne beszélgessek más pasikkal, számonkéri, ha egy fiú ismerősöm egy teljesen jelentéktelen sms-t küld, kérdezgeti, hogy aki régen szerelmes volt belém, az keres-e még néha, stb. Ehhez képest ő más csajokkal jár kajálni, más csajokról ment le képeket a gépére, és amikor én ezeket felemlítem, még neki áll feljebb. Érdemes egy ilyen kapcsolatba energiát fektetni, Lehet ezen változtatni?
2012. dec. 25. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem éri még...
2012. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy senki sem változik sokat jó irányba. Sajnos... Szóval szerintem nem érdemes.
2012. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

azért az,hogy a munkatársnőivel elmegy délben kajálni a krapek,nagyon nem ugyanaz a súlycsoport,mint a nő részéről régi férfi exekkel,udvarlókkal kapcsolatot fent tartani,akárcsak időnkénti telefon formájában.

utóbbit egy percig sem tűrtem/tűrném el soha.


a szoknya dolog meg a ne beszélgess viszont sok már.

ha a nem üzleti-családi okból kereső férfiakat törlöd,vagyis abbahagyod az udvari bolondok etetését,akkor nem fog magyarázni a szoknya meg a többi dolog miatt sem.

egy nőnek ha barátja férje van,a világon semmi szüksége férfi barátokra.

2012. dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Velem is eljátszották ezt, a végén már menekültem a kapcsolatból.
2012. dec. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
01:26, veled valószínűleg nem is barátkozna értelmes nő, mivel szemmel láthatóan alacsony az EQ-d.
2012. dec. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor valószínűleg te benne lennél a szórásban.

köszönöm,nem áll szándékomban ismerkedni,de megtisztelsz:D.

2012. dec. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki ellenkező nemű, még ha valaha együtt is jártunk, nekünk még nem lesz két lábon járó nemiszerv, ember marad, akivel (részünkről) lehet szó igazi barátságról, aminek nincs köze flörtöléshez.
2012. dec. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg..

Az ember társas lény, beszélget, kommunikál, nemtől függetlenül.Nem tudnám elviselni, hogy valaki megszabja, kivel beszélgethetek. Nagylány vagyok, majd eldöntöm én.

Öltözködésbe maximum annyit mondhat, vegyél kabátot, vigyél kesztyűt, mert hideg van.

2012. dec. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!