Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 16 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 évesen még nem volt barátom?! O. O

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem:))
2012. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Segítsek ezen a problémán? :D

Viccen kívül, egyáltalán nem baj. Miért, Te annak érzed?

2012. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az...
2012. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, az addig oké, hogy nem szexeltél, ez így van rendjén, de azért ideje lenne pasizgatni, flörtölni, járogatni... Ez az időszak a legszebb, élvezd ki.
2012. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem gáz, ez a normális.

ne legyél kurvä 16 évesen

2012. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem se volt, aztán lett. Igazán megérte rá várni. Persze amíg nem volt, addig mindig úgy éreztem, hogy sose akar majd senki feleségül venni - de tévedtem :) Ne aggódj, minden rendben lesz. Várj türelemmel!


Ha esetleg rondának/kövérnek stb. tartanád magad, akkor megnyugtatásul mondom, hogy én már rendkívül ronda és kövér és stb stb lányokat is láttam szerető párral. Ne aggódj, senki sem tökéletes.

2012. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ekkora marhaságot kérdezel.
2012. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldjél képet, és leszXD
2012. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért, Te magad annak érzed?
2012. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!