Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szüntessem meg ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüntessem meg ezeket az érzéseket? Nem akarok így érezni.

Figyelt kérdés
Jó barátok vagyunk a sráccal már vagy 3 éve. Mostanában elég zavarosak felé az érzéseim. Vonzódok hozzá, de mégsem tetszik. Mármint kis félős, meg minden. Nem túl férfias, és amikor egy lányhoz hasonlóan viselkedik a vonzalom, amit addig éreztem, elmúlik. Olyankor magamat sem értem, hogy addig mi volt velem. Nem vagyok belé szerelmes. Nem is akarok az lenni. Hazavágná a barátságunkat. Nem akarom elveszíteni őt soha. Mégis elég gyakran ilyen butaságokat érzek iránta. Biztos, hogy nem szerelmes belém, sőt szerintem nem is úgy néz rám, mint egy lányra lányra, csak mint barátra. Ez akkor is látszik amikor birkózunk. Mondjuk a múltkor lehet, hogy megsimogatta közben a fejemet. Nem tudom. 2 éve tetszettem neki, azt tudom. Bár azóta már más is tetszett neki. Bárhogy is vesszük, még ha össze is jönnénk, akkor is nagy esély van rá, hogy amiatt tönkremegy a baráti társaságunk, és kettőnk kapcsolata is. És ezt nagyon nem szeretném. Szóval a lényeg, hogy mit tehetek, hogy elmúljanak ezek az érzések?

2012. dec. 25. 17:03
 1/3 isshosenkin ***** válasza:

Szerintem az a bajod, hogy nincs a közeledben más fiú, akivel összejöhetnél, így ott a haverod..kéznél..


Mert ha lenne vki, akkor nem a haverodon gondolkodnál..


Azt mondod 2 éve tetszettél neki.....akkor most mért gondolod, hogy már nem tetszel neki..ekkorát nem változik az ember.

Max nőiesebb lettél, amitől még jobban tetszhetsz neki.


Szerintem neked bejön a fiú, csak az a bajod, hogy nem kezdeményez, te meg nem fogsz lépni....


A barátságotokon meg kár gondolkodni, mert ahogy neki lesz csaja, vagy neked fiúd, nyugodtan számíthatsz arra, hogy a barátságotok egyre jobban megfakul, majd eltűnik, mintha sosem lett volna...hidd el nekem...


Tanács:


Keress magadnak vki akivel összejöhetsz, vagy hozd össze a srácot vmelyik barátnőddel, és akkor majd kiderül szerelmes vagy e belé vagy sem.H igen, akkor kezdeményezz te, légy bátor, és ha nem jön össze a kapcsolat, a barátság még egyelőre megmarad egy ideig...

2012. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta érzek iránta ilyeneket, amióta rájöttem, hogy ő az egyetlen ember azok közül akiket ismerek, akivel el tudnám képzelni, hogy az egész életemet leéljem mellette.

Azzal még nincs bajom, hogy nem kezdeményez, mivel egyelőre még az érzéseimmel sem vagyok tisztában, arról pedig végképp fogalmam sincs, hogy hogyan reagálnék, ha mondjuk lépne felém valami komolyabbat. Persze azért azt jó lenne tudni, hogy ő hányadán áll velem kapcsolatban.

Figyelni fogom magamat is, őt is, és várok. Mást nem tehetek.

Köszönöm a válaszodat! :)

2012. dec. 25. 22:27
 3/3 isshosenkin ***** válasza:

Segítek, ezt írtad..

"ő az egyetlen, akit ismerek, akivel el tudnám képzelni, hogy az egész életemet leéljem mellette."


Ez így magába szerintem elég egyértelmű..


Amennyiben szexuálisan is vonzódsz hozzá...


akkor ez bizony szerelem....

2012. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!