Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elitelendo ha egyedul vallalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitelendo ha egyedul vallalok gyereket, es csak arra hasznalok egy ferfit, hogy gyereket " csinaljon"? 31 evesen nem talaltam meg senkit akinek szulnek, viszont nem akarok kifutni az idobol. Biztos egzisztenciam van, a penz nem gond.

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 21:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mert annak a gyereknek szüksége van az apjára-még ha toronyórát lánccal is adsz a gyereknek-akkor is.Míg nem volt gyermekem, és nem voltam anya, én is hasonlóképpen gondolkodtam mint te. Aztán megszülettek a gyermekeim, és pontosan tudom milyen nagy szükségük van az apjukra.Hiába teszek én meg mindent nekik.
2012. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ajánlani ezt a könyvet!

John Irving:Garp szerint a világ

Olvasd el!

2012. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

A bátyámmal ugyanezt csinálta egy nő, de ez még hagyján, még el is akarta bátyámtól tiltani és a gyereket is a mai napig ellene neveli. Persze addig ők voltak az álompár, amíg teherbe nem esett.


Belegondoltál te abba, hogy a férfinek és a családjának milyen érzés, ha így át vannak vágva? Azt a nőt, aki így átver és kihasznál egy férfit, letöltendő fegyházzal büntetném!


Ha csak megtermékenyítést akarsz, menj spermabankba, de ne tegyél tönkre egy másik embert!

2012. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, ha eleve csonka családba akarsz szülni.

Az is egy dolog, ha csak erre akarsz használni egy pasit.


Az elítélendő, ha ezt nem mondod meg neki.

2012. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor és csak akkor nem elítélendő, ha kereke perec a pasi tudomására hozod, hogy mit akarsz tőle. Ha ő ezt vállalja, semmi gond. Ám, ha csak "felcsináltatod" magad, anélkül, hogy a kiszemelt áldozat, tudná, miben mesterkedsz, az a legnagyobb aljasság a világon. A gyerekvállalás két emberre tartozik.
2012. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
32%
Én megcsinálnám neked!
2012. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam, hogy a ferfi nem is tudna.en szeretnek gyereket es felek, kifutok az idobol.
2012. dec. 23. 22:26
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
hát nem a megszokott megoldás! abba érdemes belegondolni, hogy a gyereknek apa is kell! más pulyáját pedig egy férfi sem fogja sajátjaként szeretni.
2012. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem gáz valamilyen szinten. Teljesen megértelek igaz én 24 éves vagyok, még nem szeretnék gyereket, de a pasik hozzáállása a kapcsolathoz többnyire az első kezdeti fázisban jó, utána inkább rosszabb, az unalmas házaséletről nem is szólva. Mindenki tudja, hogy nincsen tökéletes pasi sem ahogyan tökéletes nő sem.Nem hiszek a tündérmesékben, és lehet fikázni, de ha a kérdezőnek nincsen kedve elviselni az "élete párja" rigolyáit vagy egyáltalán egymást akkor minek az egész? Igen megértem, hogy a gyereknek apa kell,viszont jobb egy anyával felnőni mint egy rossz hangulatú családban sínylődni évekig. Tudom miről beszélek.
2012. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Koszi a velemenyeket!

Utolsonak : koszonom a megertest!

2012. dec. 23. 23:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!