Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt érzem kevés vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem kevés vagyok és nem érdemlem meg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátom 16 én lassan 18 és távkapcsolatban élünk lassan egy éve. Mindent megtesz értem. Mindig mellettem áll vigasztal és tudom hogy mindennél jobban szeret. Én is nagyon szeretem őt és bármit megtennék érte viszont ő okosabb, sportosabb és gazdagabb ami engem néha eléggé zavar. Sok lány kihasználná hogy a pasinak pénze van és nem tudom megtenni. Ha már nagyon nincs és kölcsönad egy keveset azután is bűntudatom van. Sokak szerint vagyok szép (több pasi is akart már járni velem vele egykorúak és idősebbek de mindet visszautasítottam mert csak őt szeretem) és rendes és különc ami megfogta bennem. De kevésnek érzem magam hozzá. Mit tehetnék ez ellen?
2012. dec. 25. 23:56
 1/9 okoska31 ***** válasza:
ne érezd magad kevesebbnek.
2012. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tegyél annak érdekében,hogy kevesebbet kelljen vigasztalni.

edvárdon és jekobon kívül más nem szereti a búsongókat.

2012. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul cisnálsz valamit!! Eggyátalán nem kéne igy érezned.

Ha igy szereted azért a mai világban bármit megadhatna

2012. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

bízz önmagadban...ez sablonszöveg, tudom, de muszáj lesz. Próbáld magad úgy látni, ahogy ő lát és szeret téged. Nem minden a sport és a pénz, az okosság meg szubjektív kérdés. Mi a párommal 4 évet éltünk távban, ő okosabb mint én (picivel:)) és aportosabb is ez teljesen tuti:) pénz terén egyikünk sem áll jól, régebben mi álltunk jobban, sokkal. És nem történt semmi....te a pasidnak a sportosságát és a pénzét , eszét szereted? vagy őt egyben mindennel együtt? ha őt egyben, akkor fogd fel, hogy ő is egyben szeret téged és nem vagy kevés. Neki nem, mert neki te kellesz. Magadnak se legyél kevés, bízz magadban...jó csaj lehetsz, ha az a férfi akit te szeretsz, pont téged szeret...ritka dolog ez:)


23L

2012. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
úgy látszik, hogy a nők sosem tanulják, hogy MI sosem lehetünk elég jók nekik. de addig jó:)
2012. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Okosabb, sportosabb és gazdagabb?

Tanulj, sportolj és lehet, hogy egy szegény ember gazdagabb, mint egy olyan ember, akinek van pénze és tehetősebb.

Hiszen már az alapján is amit írtál, sokkal gazdagabb vagy a legtöbb embernél, mert van méltóságod.

Légy büszke arra, hogy szereted és nem baj, ha fel tudsz rá nézni, talán lesz majd idő amikor ez elmúlik, hiszen mindenkinek vannak hibái és gyengéi, amíg szerelmes az ember, csak azt veszi észre, amire felnézhet. Aztán szépen lassan rájössz Te is, hogy bizony nem mind arany ami fénylik. ;)

Szerintem teljesen rendben vagy. Szereted és remélhetőleg Ő is szeret, élvezd minden percét a szerelmeteknek.

A 2 év különbség köztetek még ideális is.

2012. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ékes példa, hogy az sem jó, ha amúgy jó lennél? (mármint itt most a csávód - hiába tesz meg mindent az sem elég jó. Na de ilyet) :D
2012. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én alapból egy eléggé önbizalomhiányos lány vagyok. De ő valamiért különlegesnek lát. És tudom hogy meg kell becsülnöm mert így senki em fog szeretni mint ő. Amúgy csak kicsivel több mint egy év a korkülönbség (:
2012. dec. 26. 00:10
 9/9 okoska31 ***** válasza:

Te vagy az idősebb? érdekes, hogy így belementél...


és csak remélem, hogy nem az vagy, akire gondolok... (rémlik egy hasonló kérdés, hasonló szituval kb. fél évvel ezelőttről...)

2012. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!