Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon nehéz élet esemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon nehéz élet esemény előtt állok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy párszor megbántottam barátnőmet, amit ő meg is bocsájtott. Közben másba szeretett bele. A legrosszabb az, hogy a saját öcsémbe. Azt mondta végleg vele akarna lenni. Viszont mi már 4 éve együtt vagyunk. Terveztünk házasságot is. Egész nap az megy hogy öcsémmel beszél, aztán velem. Legtöbbször azt kívánom bárcsak lenne egy lány akit én is tudnék szeretni, imádni úgy mint őt, vagy akár jobban is. De valahogy nem tudok más lányra nézni sem. Kétlem hogy lenne valaki, aki hajlandó lenne velem lenni és még én is beleszeretnék. Próbáltam hobbit keresni, foglalkozni mással, de nem megy. A tanulmányaim pedig csak romlanak. Öngyilkosságon is gondolkodtam már. Nem szeretnék hozzá tartozni. Én már csak tényleg abban reménykedem hogy hátha sikerül valaki mással boldog lenni. Fogalmam sincs mit tegyek. Küzdjek érte? Próbáljak mást keresni? Még csak az sem megy. Én tényleg nem tudom mit tehetnék. Nem tudom elfelejteni őt, mivel öcsémmel van, ezért folyton látni fogom. Fájna ha vele lenne. És jobb lenne talán meghalni úgy érzem. Vagy van valaki aki tudna szeretni egy 19 éves fiút aki ilyen állapotban van? Olyan nehéz így. Barátaim sem tudják mit tehetnék

2012. dec. 22. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy ez az öcsédet sem érdekli?

Én soha életemben nem tudtam volna a tesóm párjával vagy akár exével összeállni se kapcsolatra, se semmire.

Amúgy ne add fel, úgy látszik nem ő volt az igazi, de el fog az is jönni, elég fiatal vagy még, használd ezt ki és ne búslakodj mert annak nem lesz jó vége. Ott van a tanulás, ott vannak a barátok, van mivel/kivel foglalkoznod, és majd idővel jön más az életedbe. Én is 5 éven keresztül szerelmes voltam valakibe reménytelenül, 2szer is megkíséreltem öngyilkosságot, aztán mégis elmúlt az a szerelem is, és most mással vagyok boldog :) Úgyhogy lehet, hogy közhely lesz, de az idő sok mindenre gyógyír.

2012. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit kell értni megbántás alatt? Kis dolgokat vagy valami szemétséget? Szándékosan tetted vagy csak ügyetlenségből?
2012. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pl.: Feltörtem pár felhasználóját féltékenységből. Volt mikor véletlenül. Meg sok féle módon bántottam meg. Amit azóta is sajnálok, és fáj amiket tettem. Nem voltam magamnál akkor. Nem rúgtam be és nem drogozok. Csak a féltékenységtől lettem ideges és ilyen szörnyű dolgokat tettem vele. Inkább csak neten a cuccait bántottam. Őt sosem bántanám fizikailag.
2012. dec. 22. 19:56
 4/9 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy ma is szeretkeztünk, de a szülei utálnak, ezért nem engednek a közelébe. Titokban tudunk csak találkozni. Próbáltam az anyjával beszélni. Az lesz a legnagyobb baj mikor viszi karácsony után pestre. Ott már elérhetetlen lesz számomra. Az apja ki nem állhat mióta ismer. Az anyja meg csak közömbös velem. Valahogy megkéne oldani hogy a téli szünetben is vele lehessek. Én nem bírom őt elfelejteni! Nem megy! Mit tehetnék? Már nem sokára elmegy egy hétre. Nem fogom kibírni. Még is mit lehet tenni egy ilyen zűrös kapcsolatban? Nem tudok aludni sem. Már rettegek a jövőhéttől...
2012. dec. 23. 01:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Az öcséddel jár,de mégis veled szexel?Amúgy én sem tudtad volna elfogadni,hogy ilyen féltékeny voltál.
2013. jan. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elég nagy ribizlit fogtál ki. először veled van, közben az öcsédbe szerelmes, szexel veled, lehet másnap már az öcséddel fog.

amúgy az öcséd erre az egészre hogy reagál? én képtelen lennék a rokonom vagy akármelyik barátnőm exével összejönni.


1 hónapja volt ilyen helyzetem, legjobb barátnőmmel csalt a pasim, nagyon levitt az egész az életről. nem elég hogy pasi elveszett,de a legjobb barátnőm is...

próbálj találni valamit, ami eltereli a figyelmedet.kondizz,sportolj,zenélj vagy akármi

2013. jan. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja és a csajt felejtsd el, jobbat érdemelsz..

ha továbbra is hagyod hogy ez legyen, mindig csak te fosz sérülni, míg ők boldogak

2013. jan. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azért ez gáz, hogy az öcséddel hamarosan lyuksógorok lesztek. legalább az öcséd ne lenne ekkora tróger, hogy jár ezzel a csajjal, aki miatt szenvedsz..


inkább szopatná be, keltene benne hiú reményeket hogy koppanjon egy nagyot a csaj, mert a bátyját tönkrevágta egy jóidőre... ILYEN EGY IGAZI TESTVÉR -.-

2013. jan. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta sikerült megoldani mindent. Igaz 4 hónapba telt. Öcsémmel is kibékültünk. A lányról annyit hogy jópárszor megcsalt. Mostanra már vége van. Boldog vagyok egyedül is. Ő pedig depresszióban szenved az újonnan felszedett diszkós srác miatt... Megírta nekem utólag hogy megbánta az egészet és meg akar halni. Engem a szerelem bolonditott és csak a tökéletes nőt láttam benne. Közben egy szerencsétlen dj-vel is megcsalt meg ugye ezzel a gyerekkel. Lehet az én hibáim miatt lett ilyen, de kitudja. Én örülök hogy vége! Többé már nincs az a furcsa érzés a gyomromban mikor meglátom a nevét vagy képen.
2013. okt. 17. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!