Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki úgy, hogy ne értse félre és ne essen neki rosszul?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,fél éve vagyunk együtt a barátommal.Nagyon szeretem őt és ő is engem.A problémám viszont az lenne,hogy a barátomék nagyon tehetősek,így majdnem mindennap hoz nekem valami méreg drága csokit,anyunak is majdnem mindig hoz valamit.

Már próbáltam neki elmondani,hogy nem kellenek drága ajándékok de Ő folyton csak azt hajtogatja,hogy ez neki semmi és nem vár el semmit cserébe.Kezdem ezt az egész helyzetet kellemetlennek érezni.

Kezdem magam ke


2012. dec. 26. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Így ahogy ide leírtad.

Kezdjetek el kommunikálni már most rendesen, mert később bajok lesznek!

2012. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Ennek örülj és csak szeresd!
2012. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szokott ott kajálni, aludni, fürdeni...?

Lehet meg neki az "esik rosszul", azért viszi a csokit...

2012. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó,hogy nem örülök neki,mert igen.Nagyon jól esik hogy ennyire figyelmes.

Próbáltam már vele beszélni,de ő kitart amellett hogy neki ez nem nagy dolog.Értem én hogy ez neki semmi, csak valahogy olyan rossz,hogy én ha akarnék sem tudnék neki olyen drága ajándékokat venni.

Amúgy 3-szor aludt itt és én is náluk,persze hogy fürdött és kapott enni!:)

2012. dec. 26. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!