Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-27 közötti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-27 közötti egyedülálló Lányok! Mi az oka, annak, hogy jelenleg nincs párotok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnétek komoly kapcsolatba bele menni? Nem jöttök be a fiúknak? Vagy más egyéb lehet a gond?



F/25


2012. dec. 26. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
megfelelő pasi nincs meg hozzá anélkül meg nehéz :)
2012. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kort írjatok!
2012. dec. 26. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
:) fuh, jóképű vagyok, de nincs saját lakásom, sem kocsim. De ettől még nem vagyok csóró... kis hülye p.csa vagy, ha így gondolkozol...
2012. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ilyen no is kell a Foldre, csak ne tudjak rola. :-)


Oke, hogy ezt varod el, de mit tudsz cserebe adni? A meztelen popsit? Mert ez edes keves. Ertem, miert csak 37%...

2012. dec. 26. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:

mert elhagytak....igen karácsony elott,most 1.5 ev utan,elege lett, mert elotte nem volt bnoje, es mást is akar.megtetszett neki más- es szerintem ez nagyon gyerekes feltetel.

nekem nincsenek ilyen kikoteseim, csak fogadjon el az illeto.

2012. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokrétű. Amikor kapcsolatban voltam, mindig az volt, hogy feleljek meg a másiknak. Az egyik pasinak az volt a baja, hogy én miért tanulok, a másiknak meg hogy miért dolgozok mellette, egyszóval időhiány. Valahogy soha nem éreztem azt, hogy mellettem állnának.

Azóta változott a helyzet, elkezdtem az egyetemet, ami miatt elég kevés időm van. Mármint nem csak amiatt, hanem családi helyzetek, amibe most nem mennék bele. Mivel nincs is időm ismerkedni, és belefáradtam abba, hogy mindig megfeleljek másnak, inkább felfüggesztettem az ismerkedést egy időre.

21/L

2012. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Az utolsó nagyon ostoba! Most nem pasizik mert belefáradt, nem akar megfelelni, stb. stb. Aztán szépen hozzászokik az egyedülléthez meg a makacsságához és a büdös életben nem fog senkit találni aki a rossz berögződéseit elfogadja és tolerálja a tapasztalatlanságát.
2012. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne ítélkezz. Sosem tudhatod, egy ember belülről miért olyan, amilyen, hogy mi motiválja és mi nem. :)
2012. dec. 26. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Leostobázol úgy, hogy nem is ismersz. Gratulálok hozzá! :)

Csak mert eddig nem találtam olyat, akit érdemesnek tartok arra, hogy hosszútávon gondolkozzak vele (mert mondjuk megért és nem akar megváltoztatni), még nem vagyok ostoba. Az elfogadás pedig kétemberes. Nem találok olyat aki tolerálja a makacsságomat? Én sem biztos hogy mindent tolerálok a másik félen, de azért ismerkedünk, hogy ez kiderüljön. Kettőn áll a vásár ;)

Ráadásul úgy ítélkezel, hogy nem ismered az életemet, hogy nekem most mennyire fér bele egy kapcsolat illetve mennyire nem.

2012. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!