Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-30 közötti egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 közötti egyedülálló pasik! Mi az oka, annak, hogy jelenleg nincs párotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnétek még komoly kapcsolatba bele menni?Nem jöttök be a lányoknak? Egyéb?
2012. dec. 25. 13:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
Egyéb!
2012. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
Szeretnék komoly kapcsolatot és a lányoknak is bejövök. Legfőképp az életNEMvitelem az ami miatt nincs.
2012. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
1. nem akarod kifejteni bővebben? :) (Nem muszáj.)
2012. dec. 25. 13:41
 4/68 anonim ***** válasza:
Bár még csak 22 leszek, de válaszolhatok, mert évek múlva sem lesz senkim előreláthatólag. Nem találtam meg azt a személyt, aki megfogna, és én is ugyanígy megfognám őt. Meg nem is nagyon keresem már, jó így egyedül.
2012. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:

Hogy mi az oka? Hát ez nagyon jó kérdés! Pedig én próbálkozom, de valahogy úgy látszik sosem jó személynél. :/

Talán az is baj, hogy túl kedves vagyok, és inkább tekintenek emiatt barátnak, mint sem lehetséges partnernek...:(

Sajnos nincs túl sok tapasztalatom a nőkkel (főleg nem pozitív), így nem igazán tudom mi is kellhet ahhoz, hogy férfiként tekintsenek rám.

Pedig én nyitott lennék, csak kapjak már végre egy esélyt, és bebizonyítanám, hogy nem vagyok olyan rossz társaság!

29 F

2012. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:

Alig vannak lány ismerőseim.Akik pedig vannak,azok majdnem mind foglaltak,vagy nem beszéltem velük 5 éve.

Kb. ennyi a nagy rejtély.

2012. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
Második, és harmadik verzió.
2012. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

5-ös,valami oka csak van?!

6-os,te hol laksz?Mi az,h nem sok lány ismerősöd van? :D

2012. dec. 25. 13:54
 9/68 anonim ***** válasza:
100%

Bár én egy kicsivel 30 fölött vagyok, de válaszolnék neked:

- A mai lányok/nők két dolog alapján választanak: külső, s ha ez bejön, akkor a szex minősége. Ezekkel nincs is semmi gondom, túl vagyok egy-két ilyen ismerkedésen. Ezek nem jöttek be, mert mire a csevejen túl voltunk és volt szex is, akár többször, s végre valahára az igazi arcát is mutatta a lány kiderült, hogy kamu az egész álruha és megint egy felszínes nővel futottam össze. S vége lett, s megkaptam, hogy csak megfektetni akartam.

Ha pedig nem viszem ágyba, mert megismerném előtte, megkapom, hogy milyen tutyimutyi vagyok.... Pedig nem vagyok... Na ezért


De az élet fintora íme: akivel minden passzolhatna attól pedig megkapom, hogy "ne rontsuk el ezt a szép dolgot ami köztünk van, pedig minden jó lehetne, de ő már annyit csalódott, hogy hiába vagyok neki vonzó mint férfi inkább az igaz barátot látná bennem". :D :D


Van még kérdés?

2012. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
9-es,van! Hogyan tovább?Keresel vagy vársz,h majd csak rád talál az igazi?
2012. dec. 25. 14:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!