Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem a baj miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj miért nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés
16 Éves fiú vagyok barna haj és szem vékony testalkat enyhén lebarnult bör nem vagyok egos de tudok nagyokat mondani nem szeretem feladni a büszkeségem de néha így is megalázkodom és nem vagyok kezdeményezö típus de ha szeretek valakit akkor azzal egész nap együtt lennék

2012. dec. 26. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
De írni még nem tanultál meg, úgy látom...
2012. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, és talán összejön vmi. Még az is jobb a rinyálásnál.
2012. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert csúnya vagy v alacsony.
2012. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy mert nincs sok pénzed és fekete Bömösöd.
2012. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek mondom megtanultam írni a harmadiknak nem vagyok alacsony se csúnya a negyediknek meg lehet hogy igaza van
2012. dec. 26. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok akik nem csak a pénzre hajtanak hidd el, csak rossz helyen kesered :)

majd rád talál a szerelem hidd el :)

sok sikert

2012. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!