Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lesz több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lesz több, mint barátság? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, egy suliba járunk.Folyton néz,és ha ránézek, mindig olyan mélyen a szemembe néz, és mosolyog.Minden nap írunk fb-n,és élőben is szoktunk beszélgetni, de nem tudom, hogy akar e tőlem valamit, vagy,hogy egyáltalán tetszem e neki.Más srácok folyton bókolnak nekem, meg sokan mondták már, hogy szép vagyok, de ő még soha.Még randira sem hívott el, sőt még a számomat sem kérte el, csak a sulis kirándulásokon, vagy suliban szoktunk együtt lógni.Az egyik osztálytársa szerint tetszem neki, de nem mondott neki se rólam semmi konkrétat.Szerintetek ebből lesz valami?
2012. dec. 26. 21:16
 1/6 Ceka válasza:
Az már biztos,hogy bír téged, szerintem valahogy célozz neki,hogy neked bejön. Jó jel,ha beszélgettek meg mosolyogva néz rád :D Lehet,hogy bejössz neki,csak nem mer kockáztatni, vagy ilyesmi. Én mindig pozitívan gondolkodom,neked is ezt tanácsolom, egyszer élsz, nem veszíthetsz azzal semmit,ha bevallod neki,hogy mit érzel :)
2012. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
itt lehet neked kell kezdeményezni :)
2012. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fünof ***** válasza:
ezek csak jót jelentenek, de ha te akarsz tőle vmit akkor lehet, hogy itt neked kell kezdeményezned.
2012. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kössz a kommenteket :)

...dehát ő a fiú, nem neki kellene kezdeményeznie ha kar valamit tőlem?

meg, hát azt veszíthetem, hogy végül még csak barátság sem lesz köztünk, és azt nem szeretném.

jelezzem neki, de pl hogyan??

2012. dec. 26. 21:38
 5/6 Ceka válasza:

Hát ezek a mai fiúk.. nagyon sok az olyan ,aki szinte elvárja,hogy a lány kezdeményezzen :D

Hmm.. én a helyedbe valami haverjából kiszednék pár infót, azok biztosan tudják :D

2012. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint már fent is említettem, az egyik osztálytársa kérdezte őt rólam, nem akarta nekem elmondani, hogy mit mondott, csak annyit osztott meg velem, hogy semmi konkrétat, de abból ahogy beszélt rólam, azt szűrte le, hogy tetszem neki, de ez semmit nem jelent.Szerintem az van, hogy maga se tudja, hogy mit akar, mit kéne tennem, hogy nyilvánvalóvá váljon neki, hogy engem akar?? :D :D
2012. dec. 27. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!