Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! örülnétek ha a fiútokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! örülnétek ha a fiútoknak ilyen/ilyesmi lenne a hasa? Bejön ez nektek?

Figyelt kérdés
[link] nem kocka hanem lapos izmos

2012. dec. 26. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudjatok, de honnan veszitek, hogy a kockahas mesterséges poroktól és táplálék kiegészítéstől alakul ki?


Nekem kockás a hasam és soha életemben 1 gramm tápkieget nem szedtem még be. Nem is kondizok. Csak normálisan étkezem és sokat sportolok.


A hasa egyébként mindenkinek kockás, csak akkor kezd el látszani a sok kocka, ha megfelelő szint alá csökken a testzsír százalékod (ez a szint a nemedtől függ leginkább). Addig meg ott lapul alatta várakozón :)


Szóval kérlek ne mondjátok azt, hogy ezt csak mesterségesen lehet elérni, mint ahogy az sem lehet érv, ha valaki azt mondja azért nem tetszik, mert annyira mű. (Még a végén valaki elhiszi ezt a tévhitet...)


Természetesen ízlések és pofonok - ha nem tetszik ez, akkor nem - szíved joga. De ne mesterségességére fogd rá, mert nem lesz igazad. Fogd inkább a nyuszira :P

2012. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Még azt mondja poroktól bogyoktol Jézus mennyi idióta.


Ez amugy igen csak a kockahas kateg,pláne h nincs befeszitve. Szal valszeg neked nincs ilyen,de rakj fel képet

2012. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nagyon is bejön . *---*
2012. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Haggyuk már, én annak is örülnék ha semmi izom nem lenne rajta, vagy lenne hasa! :) :D
2012. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont így tökéletes. :) Számomra ennél már csak rosszabb jöhet, egyáltalán nem tetszik a durván kigyúrt, kockás has.
2012. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
tökéletes.
2012. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!