Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti örülnétek, ha otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek, ha otthon lenne piszoár?

Figyelt kérdés

Gondolkodom egy ideje, hogy a párom miatt csináltatok a fürdőbe egy piszoárt, így neki is jobb lenne a wc-zés, meg nekem sem kéne annyit takarítani utána.


Szerintetek?


2012. dec. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindegy lenne
2012. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
de akkor már egy pasi szobát is építs egy pulttal ahol lehet sört csapolni
2012. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Tanuljon meg célozni vagy üljön rá. Nem lesz kevésbé férfias tőle a szemedben, ugye?
2012. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

érdekes, az én párom után nem kell takarítani. tud célozni, vagy ráül. soha nincs se húgyszag, se foltok a padlón, se sehol.

nem piszoár kell neki, hanem kultúra

2012. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon ráülök, nem pöttyözöm ki a környékét.
2012. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ennyire körbeugrálod? a következő az lesz h majd te mész el helyette budira h neki ne kelljen. sztem összetéveszted magad a szobapincérrel.
2012. dec. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én speciel utálom a plázákban is a piszoárt. Itthon a két házi wc-n mellett van a kertben is wc, hozzá piszoár de nem használom mert már nem poén mint kiskoromban. Üljön rá vagy cseréljétek ki a csészét mély öblítésűre, abból nem perceg ki a pisi.
2012. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!