Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhat nekem ilyet?

Figyelt kérdés
1 éve van barátom,szeretjük egymást.Azt mondta nekem (kicsit részegen) hogy ha meglátja a volt barátnőjét hevesebben ver a szíve.Azt is mondta hogy az a lány szebb tőlem.Hogy mondhat ilyet nekem? Alapból,egy lánynak sem szabad ilyet mondani mert szétrombolhatja az önbizalmát.Nekem az is alig volt,most,hogy a saját barátom mondta azt,hogy ő szebb nálam,semmi önbizalmam nem maradt. Lehet hogy tényleg szebb nálam,de a barátomnak nem kellene megmondania nekem,nem? És hogy ők azért nem illettek össze,mert a lány szép,a barátom csúnya.Mondtam neki,hogy akkor mi azért illünk össze mert csúnya vagyok? Lehet ti ugygondoljátok ez nem nagy baj,de nekem nagyon is rosszul esett,és mély nyomot hagyott bennem...
2012. dec. 26. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Én sem látom ezt kis bajnak..Megbeszélted ezt a barátoddal? mit mondott?
2012. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van. Én sem szeretem, ha másokhoz hasonlítanak, és én sem hasonlítom a páromat másokhoz. Mindenkinél vannak szebbek, jobbak, okosabbak, stb, de ezt nem hangoztatjuk a párunk előtt, mert bunkóság, ha meg nincs veled megelégedve, akkor minek vagytok együtt?
2012. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A részeg ember mindig őszinte. Törődj bele.
2012. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Bocs, kifelejtettem, hogy amúgy is tök fölösleges hangoztatni, mert ezt mindenki tudja. 2-es voltam.
2012. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Részegen kijött az őszinteség: még mindig az exét szereti, te pedig csak pótlék vagy. 1 év ide vagy oda, repítsd, és keress olyat, akinek te vagy a legszebb, biztos lesz ilyen :) 22/F
2012. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Figyi


Mit ér az alma, ha kívülről szép, de belül rohad? no meg ha hevesebben ver a szíve mit keres melletted?:D

2012. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a párod egy paraszt. Ilyet nem mond senki annak, akit szeret. Ha nekem mondta volna ezt, tuti hogy egyből küldöm vissza a volt csajához, de nem szép szavakkal. 25N
2012. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
a mondás úgy tartja hogy 3 féle ember képes az igazat kimondani. a kisgyerek a részeg és 3.at illetően sokan eltérő választ adnak. De mivel a te esetedben részegségről beszélünk ezért ez teljesen jogos. Saját tapasztalat is. Sztem a barátod hülye és lépj tovább. Ne a saját önbizalmadat hagy alább menni hanem pont az ő renoméját rombold le. Ha neki ő kell hát tessék ott lehetőség menj az exé-hez. Ez igy ahogy van igen is nagy baj. Biztos hoyg nem szebb nálad! Mindenki egyformán szép lehet, amit a szerelem tovább szépít annak a számára akinek tényleg fontos. F/22
2012. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mekkora paraszt! Hogy én mennyire kiakadtam volna a helyedben! szándékosan mondj te is ilyet neki, hogy ez meg ez az exed mennyivel jobban néz ki mint ő! Ugyan mit szólna hozzá? Pff -.-
2012. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát..de érzem hogy szeret.Mindig jön,amikor tud,velem akar lenni,sokat tesz azért hogy találkozzunk,mert nem egy városban lakunk.Szóval nem tudom.Úgy mondta : ő felső,te pedig középső vagy.Sírtam is,kiosztottam,és ő is sírt.Aztmondta nem úgy gondolta,és hogy tiszta szívéől szeret.Egyébként a kapcsolatunk 1-2 hónapjában éreztem hogy még a volt barátnőjét szereti.:/

2012. dec. 26. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!