Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondhat ilyet egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhat ilyet egy nő a párjának?

Figyelt kérdés
Bnőm azt mondta hogy szexmániás vagyok csak azért mert megszerettem volna ismételni a tegnap esti szerelmeskedésünket? Sztetek ez igy helyén van hogy ezt mondta rá?
2009. júl. 4. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha aranyosan jegyezte meg, kis pajkos cicaként, akkor oké.
2009. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem jó kedve volt és ezért bántott meg.
2009. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet neki nem olyan nagy a szexigénye, ennyi.
2009. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már több hete feszeng ez köztünk a szex téma, ezerszer átbeszéltük ezt a témát, és mindig ugyanott tartunk. De sztem egy 2 éves kapcsolatba a het 2xeri szex még belefér vagy nem?
2009. júl. 4. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hohó hát hogyne férne bele. én a barátommal heti 4x legalább... :D mi másfél éve vagyunk együtt. 19/L
2009. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom elképzelni, hogy lehet, úgy érzi, csak szexszel fejezed ki, hogy szereted, vonzódsz hozzá. A pasik egy részére jellemző ez a hiba, főleg, ha már nem friss a kapcsolat. A nőknek ennyi nem elég. "Udvarolj" neki, mint az elején.
2009. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szexmánia pedig sokaknál fogalom zavar. Az egy függőség, ami abból áll, hogy kizárólag új, ismeretlenekkel akar az ember lefeküdni, mindig mással, minden utólagos kontakt nélkül
2009. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy 2 éves kapcsolatba a het 2xeri szex még belefér vagy nem?"


Ez egyénfüggő. Vannak alacsony szexigányű nők. Sőt, általában a férfi gyakrabban kívánja a szexet a nőnél.


Nem az a vészjel egy kapcsolatban, ha alacsony a nő szexigénye, hanem az, ha csökken.

2009. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, meg jó a kapcsolat akkor semmi gond nincs azzal, ha gyakran csináljátok. Egyébként is a csajok szokták reklámozni, hogy "én elfogadom a párom mindenestől, hiszen pont ezért szeretem". Ha az igényeid miatt szexmániásnak nevez, akkor benne van a hiba és nem benned.
2009. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!