Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti hogy viselitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy viselitek azt, hogy évek óta nem volt barátnőtök, hogy egyszerűen nem ér utol a szerencse benneteket? Hogy kezelitek ezt a hiányt? Kort, nemet (ha lányok is írnak, az sem baj).

Figyelt kérdés

3,5 éve szakítottam a legutóbbi barátnőmmel, akkor komoly kapcsolat volt az, ami 2 évig tartott. Már túlléptem rajta, de sokáig tartott. Bár lehet, hogy alapvetően megsérült a bizalmam a nőkben (együtt járásunk ideje alatt egy albiban lakott még fél évig az exével) s én hülye szerettem ezért megbíztam benne,) de ezt sem mondhatom, mivel nyitottam más lányok felé. De vagy foglalt volt mindegyikük, vagy egyedülálló már, de friss szakítás után (dobozba zárt expasi téma), vagy szimplán csak nem mutattak érdeklődést.


Hogyan kezelhető ez a pech széria úgy, hogy ne menjen rá az ember egészsége? Tudom, nem kell görcsölni meg ilyesmik, szerintem nem teszem, hiszen elég jól kommunikálok idegenek felé is, ám mégis csak a barát zónában landolok szinte kivétel nélkül. S leginkább csak netre korlátozódik az ismerkedésem, mert relatíve kisvárosban lakom, kis társasági körrel, nem nagy buli igényekkel...de még a neten is azt tapasztalom, hogy passzívak a lányok, vagy nagyon gyanakvók. Szerintem a túl baráti, közvetlen stílusomat furcsállják. Nem mondanám magam rondának, magas is vagyok, tanult srác, nyitott mindenre. Hogy induljak el a siker útján?


F/24


2012. dec. 27. 12:23
 1/9 Patrik24 ***** válasza:
Úgy indulj el a siker útján, hogy első lépésben rájössz, hogy ez az egész nem szerencse vagy pech kérdése.
2012. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, okés. De azért egy nagy adag szerencse is kell ahhoz, hogy jó időben legyél jó helyen. Vagy azt mondod, az összes ember (még a gagyi tizenévesek is) abszolút profi tudatossággal állnak hozzá? :)
2012. dec. 27. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Hali


Minden az előadáson múlik.Hogyha jól adod elő magad akkor bárkit megkaphatsz. Menj el kozmetikushoz,fodrászhoz vegyél picit drágább öltönyt lődd be a hajad olvass pár könyvet ami alapján tudsz mélyebb beszélgetést is indítani.


Nem olyan nehéz én is azt hittem ,hogy hú lehetetlen meg bunkók meg szerencse kell hozzá ,de nem!


Minden az előadáson és a dumán múlik.

Sok sikert!

21/f

2012. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Patrik24 ***** válasza:
Nem tudatosság kell, pont hogy NEM. Mert ha agyalsz akkor nem vagy spontán, ha nem vagy spontán akkor nem magadat adod, szerepet játszol, az meg nem vonzó. Egyszerűen add magadat. Ne legyél műkedves, úgy beszélj ahogy akarsz, ne akarj nekik megfelelni.
2012. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Igazából elég sokat poénkodok társaságban, ezért is tartom furának, hogy erre nem vevőek a lányok? :D
2012. dec. 27. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint mivel még egyetlen normális párkapcsolatom sem volt igazán,nehezen tűröm sokszor,főleg ha nap mint nap látok nekem tetsző lányokat,így nyilván sz*rul esik az egész.Igazából meg már megszoktam részben,hiszen világéletembe egyedül voltam és mindent magamnak kellett megoldanom,így ez már csak hab a tortán.Nekem sem jött össze idáig,mindenki azt mondja majd eljön majd eljön,én meg várok de mi a f*szra... :D Nyitott szemmel fejjel járok a világban,oda tudok menni ha kell egy lányhoz és tetszik,de nem hozott össze olyanokkal a sors.Válaszolva a fejtegetésre pedig 50% szerencse kell hozzá,és 50% az,hogy tetszel-e a csajnak.Hogy ez ne menjen rá az ember egészségére,szerintem olyan megoldás nincsen.Minél tovább tart ez,annál jobban rá fog menni.Ha valaki egy ilyen "csapdába" kerül,abból külső segítség vagy külső "hatás" nélkül nem lehet kikerülni.Most majd jönnek azzal,hogy de igen ha elhatározod magad,erre az a válaszom,hogy aki ilyen mély gödörbe került az nem tud csak úgy hipp-hopp magától felállni.
2012. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előszőr jól viseltem,de 2-3 év után unalmas és rossz érzés depressziós minden bajom volt. 18/F
2012. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elfelejtettem odaírni 6-os vagyok.

21/F

2012. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os, szerintem is így van egy a szerencse meg tetszés megoszlási arányát tekintve! Hát srácok! Kitartást Nektek és legyetek valamiben nagyon jók. Én most kezdek majd el dobolni, kiadom minden feszkómat ott! :D
2012. dec. 27. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!