Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj, hogy mindenfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, hogy mindenfajta motiváció hiányzik belőlem?

Figyelt kérdés
ELvileg jól nézek ki, az emberek általában kedvelnek, sok helyre meghívnak, szeretik a társaságom, sok lánynak is bejövök. (persze aki nekem kell az tabu, de hát az élet már csak ilyen). Aki csak látszTRa ismer, azt hiszi, egy népszerű sikeres boldog kiegyensúlyozott fiatalember vagyok, aki még jól is néz ki. Ezért is vonzó a társaságom. De valójábN, hiányzik belőlem minden fajta motiváció, ürességet érzek, sokszor levert vagyok, lusta, nincs kedvem semmihez, mindent unok, alacsony a vérnyomásom etc etc...Párkapcsolatk terén meg valami balszerencse sujt, mert amint megtetszik egy lány, rögtön kiderül h van már valakije. Akik meg nem jönnek be, le se tom vakarni. Minden képességem megvan pedig, csak lassú vagyok, így a figyelemreméltó csajok már eleve foglaltak amikor megismerem őket.

2012. dec. 18. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
elég nagy baj
2012. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 schocko ***** válasza:
Akkor mégiscsak igazságos az élet.
2012. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19
2012. dec. 18. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Így jártál, tegyél el lekvárt, vagy befőttet, az hasznos.
2012. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen nagy baj, mert általában minden elhatározással kezdődik. Hogy lehetsz népszerű, sikeres és boldog ha lusta vagy és érdektelen? Nekem ez a kettő eleve kizárja egymást. Lusta érdektelen nemtörődöm motiválatlan ember nem igazán lesz sikeres, ezt a párkapcsolatok terén már látod is.

A jó csajokért bizony teperni kell ha te nem teszed megteszi más. A baráti kapcsolat megint egy olyan dolog ami ellaposodik és kiüresedik tönkremegy ha nem foglalkozol vele. Fel kéne állni és lerázni magad, végre tenni a dolgokért mert helyetted nem fog senki elintézni semmit. Ami fontos Neked azért sem tudsz kiállni? Vannak céljaid, szeretnél egyáltalán párkapcsolatot? Nagy baj ha

2012. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a Neked nem tetsző emberek bepróbálkoznak aki meg Neked kellene annál labdába sem rúgsz általános probléma szinte mindenkivel megtörténik.
2012. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet vmi biológiai probléma (kevés magnézium pl), nézz utána, nem biztos hogy pszichésen vagy ilyen
2012. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!