Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idelye pár kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idelye pár kapcsolatban élek szerelmemmel még 1 hónap mire viszzajönnek az országba mindennap beszégetünk de már kezdünk kifogyni a témából valami módszer kellene amivel sosem unatkoznák de mi legyen az?

Figyelt kérdés
csak annyi hogy miközben beszélgetünk már nem akarom halálra unni magamat vele és sok idő az az egy hónap:(

2012. dec. 25. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
mindíg kérdezd h mi volt ma,ezzel azzal,te is mond h ez volt az volt hozzá fűz ő is,azt kész :)
2012. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl. a napi híreket, sztorikat szoktam olvasni, hogy legyen beszédtéma, ha úgy alakulna... már amiről megvan a véleményem, persze, és amiről lehet beszélgetni... politikusok nyilatkozataitól kezdve egészen addig, hogy az aktuális filmtoplista első helyén melyik film áll... vagy a kedvenc blogok posztjait...
2012. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezek egész jó ötletek :D
2012. dec. 25. 21:43
 4/4 anonim válasza:
Olyanról beszélj ami érdekli, ha nem érdekli a politika akkor szerintem felesleges. Az emberek szeretnek olyanról beszélni ami felkelti az érdeklődésüket esetleg hobbijukal kapcsolatban.
2013. jan. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!