Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró lehet, ha 15-16 centive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lehet, ha 15-16 centivel magasabb a fiú a lánynál?

Figyelt kérdés
Lehet zavaró? Vannak olyan helyzetek amiben az lehet illetve vannak hátrányai? 18/F

#15 centi #169cm
2012. dec. 27. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem..
2012. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek...
2012. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max akkor ha unisex cuccokat viseltek.
2012. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem zavaró :D bár én nem érem fel a pofiját a leendő pasimnak h puszit adjak neki (elég colos) de nem érdekel megoldom *-*
2012. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 okoska31 ***** válasza:

utolsó: előtte hasba vágod, hogy legörnyedjen?:):):):)


Kérdező: ha a fiú ennyivel magasabb - ahogy írod - akkor az szinte már a természetes, és egyáltalán nem sok.

Ugye egy magassarkúval már közelebb is van...

2012. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 31 centivel vagyok magasabb a barátnőmnél,semmi baj ezzel.Sőt,Így méginkább nőnek érzi magát mellettem.Nálunk nem zavaró és hátránya sincs.
2012. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!