Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoskodás, intelligencia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoskodás, intelligencia, szépség. Miért nincs együtt ez a három tulajdonság egy nőben sem?

Figyelt kérdés

A gondoskodás maga a női princípium, magában foglalja a kedvességet, hűséget, törődést, mély lelkiséget. Az 1960-as évekig ez a tulajdonság mondjuk a nők 80-90%-ában benne volt. Azóta a modernizmus (liberális, feminista eszmék, karrierizmus) kiölte a legtöbbjükből.


Az intelligencia az ész és az értelem. Nem kell négy nyelven beszélni, de azért a diszkón és a Barátok Közöttön kívül érdekeljen más is: az irodalom, a tudományok, a könyvek, a zene. Lehessen veled kiállításokra, vártúrákra, múzeumokba menni.


A szépség relatív, de rossz látni, amikor elcsúfítod magad múló divathóbortokkal. Sajnos az is igaz, hogy a gondoskodás és az intelligencia többnyire a csúnyácskább lányoknál van jelen.


Szándékosan van ez így, egy felsőbb intelligencia játéka?



2012. dec. 28. 13:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt, akiben mindez megvan.
2012. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Az a szomorú,hogy nő létemre én is így gondolom,a legtöbb nő ostoba.De ti,férfiak se vagytok piskóták.Némelyik pasinak annyira üres a tekintete,hogy olyan,mintha nem is lenne agya,csak a farka után menne.Az önzőségről ne is beszéljünk,ugyanis önzőség=butaság,empátiahiány,nemtörődömség.Az emberek kevés %-a normális.
2012. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Hmm, tehát lélek, test és szellem...


Ismerek ilyen nőt, de foglalt. Ezek összejönnek valakivel, akkor mellette maradnak.

2012. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%
Miért? Te tökéletes vagy? Lehet hogy csak nem jó helyen keresgélsz, vagy vak vagy a jóra, és ha az orrod előtt áll vmi ilyesmi sem veszed észre!:D
2012. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Mókusgyilkos ***** válasza:
61%

köszi nagyon kedves [na jó nem] de higgy nekem én a 1960as évekbe sem lettem volna törődő nő stb lévén hogy pasi vagyok. [E/2?! te jól érzed magad ilyenkor ?:D]


amúgy te viszont nem vagy intelligens.

mivel kevered a műveltség és az intelligencia fogalmát :)


ne mondd már nekem hogy nap mint nap tudományról akarsz beszélni a bnőddel.. [könyv, zene oké.. az irodalom meg mi ha nem könyv ?:D]

2012. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
25%
Van olyan nő, kb. 100-ból 1, de mind foglalt, és amúgy is csak a legjóképűbb pasiknak van náluk esélye.
2012. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Mesélhetnél róla bővebben, persze ritka lehet a lány, mint a fehér holló. :)
2012. dec. 28. 13:10
 8/40 Patrik24 ***** válasza:
4es amit a kérdező ír az nem tökéletesség, hanem normális emberi alaphozzállásnak kellene lennie. Ugyanis mindhárom elérhető (még a szépség is nagy mértékben javítható főleg nők esetében, ha még a testükre sem lusták, úgy meg főleg).
2012. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Kötekedő mókusgyilkosnak: egy állatvilágról, vagy egy űrhajózásról szóló könyv mióta irodalom? Az pedig bizony nem műveltségi, sokkal inkább intelligenciabeli kérdés, hogy a diszkó és a BK nem épp a megfelelő igényszint.
2012. dec. 28. 13:15
 10/40 anonim ***** válasza:
60%

Azt mondják, ezek bennem is megvannak... Szeretek kultúrális eseményekre járni, meglátogatom a beteg párom és főzök neki teát, és elvileg csúnya sem vagyok. Ezek persze csak példák, de na.

Szerintem igenis azért léteznek még ilyen nők. De valószínűleg kemény "versengés" folyik a "kegyeikért". Hiszen minden értelmes férfi ilyen nőt akarna. Valószínűleg ezért nem találkoztál még effélével, mert mindig foglalt, vagy éppen a "küzdő feleket" méregeti.

Találkoznál egy efféle hölggyel, és elkezdenéd csapni a szelet neki, fogadjunk, hogy nem te lennél az egyetlen.

Ezt báris csak saját tapasztalatomból tudom mondani. Sosem voltam udvarlók hiányában, de nehogy azt hidd, hogy engem sosem utasítottak vissza, és mint valami császárnő, a páholy tetején ülve figyelem a gladiátorharcot :D


Sajnos, sokszor kívántam már, bárcsak lehetnék olyan, mint a ma divatos, üresfejű r.banc lányok, akik minimális empátia hiányában átgázolnak mindenki érzelmein.. Néha irigylem őket.. Olyan könnyű életük lehet érzelmek nélkül...

2012. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!