Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyek azok a külső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a külső vagy belső tulajdonságok, amik annyira zavarnak egy fiúban/lányban, hogy -bár tetszik, - amiatt nem járnátok vele?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne legyen dagadt és legyen szép arca.

És legyen értelmes nem pedig egy 14 éves agyával gondolkodó Hello Kitttiii

2012. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Külső: ha magasabb nálam.

Belső: ha ribanc, gyerekes v nagyon sötét.

2012. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy tökéletes, hófehér fogai legyen az illetőnek, az sem baj, ha kicsit kuszán állnak, de az már taszítana, ha rohadna a foga a páromnak..
2012. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Bino ***** válasza:
100%
Már nem azért, de honnan a f@szomból szülted azt ,hogy a 14 évesek mind "hello kittik"? Ez embertől függ.. Ha gyerekes akkor valószinű ,hogy hello kitti de ne vegyél már minket egy kalap alá..:D
2012. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen van. Sőt, nekem az is elég, ha egyszerűen nincs meg a kémia, az a bizonyos "plusz". Volt már olyan, hogy valakit jó fejnek és értékesnek tartottam, és nagyon jóképű is volt, de egyszerűen nem tudtam volna semmit érezni iránta, mint férfi iránt. Érdekes dolgok ezek... :)
2012. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
FNUB, nekem már olyan is volt, hogy a kémia működött. tetszett külsőre is, viszont az eléggé visszatartott a kapcsolattól, hogy az illető gyerekesen viselkedett és káromkodott.
2012. dec. 13. 20:32
 7/15 anonim válasza:
100%

Egy fiúban nem tetszik, ha flegma, és csak akkor mutatja ki, hogy szeret, ha a haverjai nincsenek ott. Ha nem őszinte, eltitkol dolgokat, és nem vesz komolyan. Ha nem vállalja, hogy esetleg ő is hibás lehet dolgokban, és ha nem lehet vele a problémákat megbeszélni, mert egyszerűen nem hajlandó azokról beszélni, csak hisztizik.

Külsőre az nem tetszik, ha ápolatlan (zsíros a haja, büdös), és nem szeretem a "tunya" testet sem. Kövezzetek meg, de valamilyen módon vonzónak kell lennie, mert ha sem a szeme, sem az arca, sem a teste nem fog meg, akkor lehet akármilyen kedves és aranyos, nem jönnék össze vele. Sok lány azt mondja, hogy a külső nem számít, de igenis számít, csak nem kell leragadni ott, hogy csak akor jó pasi valaki, ha Adonisz teste van és helyes, szőke, kékszemű. (Nekem az ilyen fiúk pont nem tetszenek. Szeretem, ha valami különös, egyedi van a fiú arcában/tekintetében) Akkor "jó egy pasi", ha ugyanúgy van önbizalma, mint amitől egy lány is "jó csaj" lesz. Legyen az a fiú duci, és ne legyen helyes, de ha látszik rajta, hogy elégedett és van önbizalma, nem pedig egy szürke kisegér, (nálam) nyert ügye van. 18/L

2012. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Külső: nem kezdenék olyannal aki nem tetszik 100%ig. Szóval válogatós vagyok..

Belső: ha nincs humorérzéke, akkor tök mind1 mennyire jön be külsőre- esélytelen

2012. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Külsőleg egy nőben az taszít,ha túl agancs, túl létra nő, tehát ilyen 180 centi feletti, az nőben szerintem nem túl aranyos. Már féfiban is sok,nemhogy nőben. Lehet akármilyen szép, a túl magas nők nem az eseteim. Nem, nem vagyok alacsony, 179 centi vagyok, de én a 165 -175 centis kategoriákat kedvelem igazán. Csak onnat.

Külsőleg még ha állatira ragaszkodna a rövid hajához, az sem jön be. Rövid haj férfinak való, nőnek okádalom.

Belső tulajdonságra nem tetszene, ha túl elvárós lenne, ha tudod : "én vagyok a nő, nekem mindent szábád" hozzáállású gané volna. Vágnám ki a fenébe, szállna mint a gerlefos.

És végül, utolsó sorban a testdekorációk. Nem tetszik ha egy nőnek tetoválása van, ócska hulladék kinézetet ad nekik, és az ilyen fűltágítós bohóckodások is elég slamperek.

2012. dec. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

rossz fogai vannak

hülyének néz folyton, amikor így is elég suta vagyok:)

2012. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!