Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet az a kapcsolat, ahol nem egyforma az intelligencia szint, de a vonzalom megvan?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal hatalmas vonzalom van köztünk, nagyon meg is szerettem, nagyon aranyos. Csak úgy érzem időseb is vagyok, meg tanultabb is és néha mélyebb dolgokról is beszélgetnénk, de vele szerintem nem lehet. Most is a kommunikációnk 85%-t csak az teszi ki mennyire jó egymással, mennyire szeretjük egymást.
2012. nov. 26. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
igzdé
2012. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nehezen.. egy idő után igényed lesz az intelligensebb társalgásra és ha egy vonzóbb ilyen nővel összeakadsz, akkor ennek a kapcsolatnak vége lesz.
2012. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hidd el igenis sokat számít, egy idő után nagyon zavaró lesz!
2012. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És szerintetek fejlődhet hozzám? Állítás szerint fejlődők mellette
2012. nov. 26. 13:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy képesek vagytok összecsiszolódni.
2012. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Okozhat problémákat később.
2012. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva van (én vagyok a nő), a párom nem a tudományok doktora, hogy úgy mondjam, "csak" egy egyszerű villanyszerelő. Három éve vagyunk együtt, és sosem zavart, hogy kevésbé tanult, mint én, egész más dolgokat tudok szeretni és tisztelni benne, ő érzelmi téren olyat nyújt nekem, amit eddig senki más, lehetett akármilyen és akármennyi diplomája. Szerintem becsüld meg ezt a különleges érzést, ami köztetek van, és segítsd, támogasd őt, hogy fejlődni tudjon, ha fontos vagy neki, igyekezni fog!
2012. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Szexkapcsolatra jó. Arra kiváló a kisnő, hogy belenyomd a spermádat. Töltsed mindenhol ,ahol rés van rajta. Kb. én legalábbis egy ilyen szintű partnert erre tudnék elképzelni, csakhogy a véleményemet is leírjam. Egyszerűen az a baj az ilyenekkel,hogy nincs értelme elidőzgetni velük, mert csak a saját szabadidőd rablod. A szex jó vele, ha dekoratív, de a többi időben egyszerűen beásítani rajta, olyan unalmas. Semmiről nem lehet vele társalogni, nagyon nincs is miért együttlenni vele igazán a szexen kívül. Arra viszont kifejezetten jó, hogy klasszul manipulálható, úgy állítod be az agyát az érdekeidnek megfelelően ahogy akarod, mindenre rábólint, majd megoldod, hogy hogy ne kelljen vele annyi időt együttlenni. Az a szarabbik eset, ha mondjuk őőő... BUTÁÉN GÖRÉNY! vannak lányok akik kedvesen bugyuták, azok csak így elmosolyognak mindenen, meg rázzák a fejüket, mindenben benne vannak. Az kafa! De a bután görény, na azzal a világból ki lehetne kergetni. Az ilyen mindenen besértődős, öntudatos buta libákkal kemény az élet. Akkor meg hiába szép külsőleg, egy kicsit csipkelődsz, poénkodnál vele, hogy oldódjon a hangulat, aztán máris vérig sértve érezné magát egy ilyen. Vááá...borzalmasak.
2012. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

ne foglalkozz vele sokat. annyiból jó, hogy gyakorolhatod az apaszerepet, ha egyszer akarsz családot.

de szerintem akárhány nővel próbálkozol, a többség ugyanilyen egyszerű lesz. és ez még a jobb eset, mikor nem egy rejtett házisárkány.


valószínűleg hamar vége lesz, addig próbálkozhatsz valami komolyabbat keresni, de majd belátod, hogy nem könnyű.

2012. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerinted nem lehet? Azért megpróbáltad? :D Nem lehet, hogy mégis csak lehet vele is ilyesmiről beszélgetni? Próbáld meg, hátha. :D
2012. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!