Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöhet már megint egy idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöhet már megint egy idióta facebookos szerelmes kérdés?

Figyelt kérdés
szóval, 14 éves vagyok, 9edikes és fiú. az új sulimba első nap megismertem egy 10edikes lányt, aki nagyon tetszik nekem, meg minden. de nem is nagyon érdekelt a téma, ment minden tovább, bejelöltem face-n.. és ma kirakott egy zenét, meghallgattam, pont az én stílusom és pont egy szerelmes szám de imádom, ez lett életem zenéje, nem tudok betelni vele és leállítani, csak az a baj vele hogy borzasztó fájdalmat ad. ahányszor csak hallom, a lány jár a fejemben, párkapcsolatokon gondolkozok, mindent átértékelek a témában.... amikor nem ez a zene szól is csak ezt hallom és csak ezen gondolkozok... és most hogyan tovább? vagy simán csak majd el fog múlni ez az egész? ja. és még valami. az a lány még csak nem is szokott köszönni, szerintem elfelejtett vagy nemtudom... és akármilyen párkapcsolaton is szoktam gondolkozni, nem csak vele, hanem úgy általában..
2012. szept. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2012. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó taktika, ami minden párkapcsolatnál 100%-osan beválik: beszélj vele.
2012. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Menj oda hozzá, vagy írj neki facen. Akkor "sírdogálj" ha azt mondja nem kér belőled. Addig minek szenvedsz feleslegesen? Tégy egy próbát, ismerkedj meg vele!

2012. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így jár, aki kamasz.

A baj ott van, hogy a 15-16 éves lányok ritkán érdeklődnek 14 éves fiúk után. A 18-23 nekik az általánosan potenciális korosztály.


35F

2012. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!