Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

barátomnak előttem elég sok "barátnője" volt. és velük nagyon hamar lefeküdt és elég rövidre is sikerült a kapcsolat és mikor mi összejöttünk azt mondta h velem nem fog elkapkodni semmit mert velem tényleg komolyan gondolja és azt akarja h velem tökéletes legyen minden. ezért még nem is volt köztünk szex. petting az persze volt, de más nem. hnap leszünk 4 hónaposak. (tuti h nem csal meg. ez 100%)


én 19/L ő 23/F


2012. dec. 28. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kamuzott arról a sok barátnős dologról... Lehet nem is volt neki annyi mint amennyit lehazudik az égről.
2012. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
dehogynem :) egy részüket látásból ismerem is. meg mutogatott képeket mikor nosztalgiáztunk. :) meg nem az a hazudozós fajta :)
2012. dec. 28. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Minek hogy örülnénk-e?
2012. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
annak h a barátotok azért várna a szexel mert veled tényleg komolyan gondolja a kapcsolatot és nem akarja elkapkodni a szexet
2012. dec. 28. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy van, ahogy mondod és tényleg komolyan gondolja, akkor persze, hogy örülnék. :)
2012. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A srác valószínűleg szűz és csak vetített a sok ex-barátnőről. Nem volt még nővel, ez szinte biztos. Esetleg ha mégis beverte valakinek, akkor kudarcélményei voltak ezzel kapcsolatban és fél, hogy csalódsz benne.

Nyilván hazudik, lehet, hogy kegyes hazugság, lehet, hogy szorong a szex miatt.

Nem értem, hogy miért kellene elhúzni a szex témát, ha tényleg együtt maradtok, az nem a hónapokig tartó várakozáson fog múlni.

Szerintem sem csal meg, mert tényleg szűz vagy kudarcai voltak korábban, és tőled várja a tökéletes szexet. A hosszú, feszült várakozás után azonban egy kis kudarc is nagyon nagynak tűnhet majd...

nem érdemes ennyit várni, nem az első szexig eltelt időn múlik a kapcsolat jövője.

2012. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Összefoglalva: nem, nem örülnék ennek. Ez nem a szerelem jele, nyilván ne első randin vigyen ágyba, de azért hónapokig sem tudnék várni rá. Egy férfi legyen kezdeményező, legyen potens, tudja mit akar.
2012. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te ismered a pàrod,csak te tudhatod ......

de pl az én pàrom is olyan volt mint a tied.....az elözöeket csak megdugta,velem pedig türelmes volt,azóta is minden alkalommal gyemgéd.

2012. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te ismered a pàrod,csak te tudhatod ......

de pl az én pàrom is olyan volt mint a tied.....az elözöeket csak megdugta,velem pedig türelmes volt,azóta is minden alkalommal gyengéd.

2012. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!